1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Yatsan Bayilik Nasıl Alınır, Yatsan Bayilik Şartları 2020

Yatsan Bayilik Nasıl Alınır, Yatsan Bayilik Şartları 2020

yatsan-franchise-nasil-alinir

Yastık, yorgan, baza ve en önemlisi yatak ile yatak odasına hitap eden marka Yatsan, yatırımcılar için bayilik firsatı sunmaktadır. Yatsan bayisi olmak istiyorum diyen kişiler arasındaysanız, yazımızı dikkatlice okumaya devam edin. Yatsan, sunduğu şartlar sayesinde birçok ana cadde ve alışveriş merkezine bayilik vermiş bir firmadır. Yatırımcıların çoğu Yatsan’ı karlı bir yatırım olarak gördüğü için Yatsan bayilik nasıl alınır ve Yatsan bayilik şartları 2020 gibi konular merak edilmektedir.

yatsan-bayilik
yatsan-bayilik

Yatsan Bayilik Şartları 2020

– Yatsan tarafından belirlenen finansal değerin ödenmesi,
– Bayi sahibinin her zaman işin başında durması,
– Bayi sahibinin personel ile uyumlu çalışması,
– Yatsan’ı en iyi şekilde temsil etmek,
– Tercihen yabancı dil bilmek,
– Yatsan tarafından sağlanacak eğitime eksiksiz katılım sağlamak,
– Yatsan operasyon ekibi ile uyumlu çalışmak,
– Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yerine getirmiş olmak,
– Girişimci ve yatırımcı ruhlu kişi olmak, Yatsan tarafından aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil edecek kişiler, Yatsan tarafından tercih edilmektedir. Markanın istediği şartlar, bunlar ile sınırlı değildir. Dünya standartlarında bir mağaza yöneteceğinin bilincinde olan kişiler, Yatsan tarafından yöneltilen sorular ile anlaşılmakta ve buna bayi göre bayi adayları elenmektedir. Yüz yüze görüşme sırasında birçok şart belirtilecektir.

Yatsan Bayilik Nasıl Alınır ?

İlk işlem; Yatsan.com internet aresin giriş yapmak ve bayilik başvurusu sekmesine ulaşmaktır. Bu işlemden sonra bayilik formunu göreceksiniz. Oldukça sade ve az bilgi isteyen bu form, ad-soyad, şehir, ilçe, konu, e-posta ve telefon numarası istemektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve göndermeniz gerekmektedir. Konu kısmında franchise hakkında isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Verdiğiniz iletişim bilgileri ile en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Yüz yüze görüşme sağlandıktan sonra bayilik başvurunuz tekrar gözden geçirilecek ve olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Bu noktada olumlu geri dönüş alırsanız, ilk olarak Yatsan bayilik bedeli belirtilecektir. Bayilik bedelinin ödenmesinden sonra lokasyon belirlenecek ve fizibilite çalışması yürütülecektir. Bu sırada personel temini ve eğitimi, hız kesmeden devam edecektir. Lokasyon netleştirildikten sonra mimari çizim ve proje için hazırlıklar yapılacak, inşaat sürecine girilecektir. Ortalama 50 gün süren bu süreç, en hızlı şekilde bitirilecek ve mağaza teslim tarihi, yatırımcı kişiye aktarılacaktır. Mağazanız sizin onayınız ile en uygun ve en hızlı şekilde sunulacaktır.

Kasap Döner Franchise Şartları 2020

Yorum Yap

Yorum Yap