İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ek İşler
  3. Yatırımsız Para Kazanma Yolları 2019

Yatırımsız Para Kazanma Yolları 2019

Yatırımsız Para Kazanma Yolları resim
8

Sermaye Gerektirmeyen Yatırımsız Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri

Herhangi bir yatırım yapmadan, belli bir sermaye ayırmadan para kazanmayı kim istemez ki? Son dönemin en popüler arama hacmine sahip olan iş modellerin birisidir. Yatırımsız para kazanma yolları ile gelirinizi arttırmanız mümkün. Büyük mali kazanç sağlama imkanı olmasa da ek gelir için oldukça uygun iş modelleri bulunmaktadır. İnternetten sermayesiz para kazanmak istiyorum ancak nasıl kazanırım bilmiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Mutlak kazanç imkanı sağlayan, doğruluğu kanıtlanmış iş seçeneklerini sizlere sunacağız. Kendinize içlerinden en uygun olanı belirleyip, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür işler kısa süreli olduğu ya da az vaktinizi aldığından aynı anda başka işler de yapabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Yatırımsız para kazanma 2019 yılında popüler işleri sıralayalım.

Yatırımsız Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma

 

İnternetten para kazanmak için ilk hedefiniz yüksek kazanç değil eğlenerek harçlık çıkarmak olmalıdır. Çünkü yatırımsız işler ile büyük gelirler beklemeniz anlamsız olacaktır. Ancak bahsedeceğimiz işleri boş vakitlerinizde yaparak hem zamanınızı değerlendirebilir hem de kendinize ek bir bütçe yaratabilirsiniz. Bu tip işler özellikle öğrenciler, ev hanımları ve freelance çalışan kişiler tercih etmektedir. Şimdi hem boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz, hem de yaparken eğlenebileceğiniz ve aynı anda para da kazanabileceğiniz işlerden bahsedelim.

YouTube’dan Para Kazanmak:

Birkaç yıldır oldukça büyüyen ve hiç ummadığınız kişilere popülerlik ve para kazandırmış bir sektör haline geldi. YouTube temeli video çekmek, bu videoları kanalınıza yüklemek üzerine kuruludur. Mutlaka abone elde edebileceğiniz dikkat çekici bir konu bulmalı ve videolarınız izlenir olmalıdır. Yatırımsız nasıl para kazanılır konusunda en iyi örneklerden birisidir. Kızlar genellikle makyaj, moda ve güzellik ile ilgili videolar çekmektedir. Erkekler de ise oyun, spor videoları revaçtadır. Çekeceğiniz videoların kalitesi ve içeriğine göre bazı detaylara dikkat ederseniz uzun vadede video reklamı alarak para kazanabilirsiniz. Daha da büyürseniz markaların tanıtım reklamlarından ürün ya da para kazanabilirsiniz. Uzun vade bir yatırım olup, doğru ilerlerseniz yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Detaylı bir okuma için Youtube üzerinden Para Kazanmak isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

 

 Oyun Oynayarak Para Kazanmak:

Özellikle erkek kullanıcıların oldukça tercih ettiği, hem eğlendiren hem de para kazanmayı sağlayan uygulamalardan birisidir. Tamamen gerçek olan para kazandıran oyunlardan legal, güvenilir ve eski olanları tercih etmenizi öneririz. Amacı ise oyunlarda ilerleyip kazandığınız oyun paralarını gerçek paraya dönüştürmek üzerine kuruludur. Yalnız bu tip bir iş çokça boş vaktiniz olması ve oyun oynamayı çok sevmeniz gereklidir. Yatırımsız para kazandıran siteler içinden oyun oynayabileceğiniz olanlardan bazıları; Exodus 3000, Second Life, Entropia Universe, Dota 2 gibi oyunlardır. Oyundan para kazanmak isteyenlerin hemen kolları sıvayarak üyelik yapmalarını tavsiye ederiz.

Copy/Paste İşler Yapmak:

İnternette freelance işleri kovalayabileceğiniz bazı online siteler bulunmaktadır. R10 ve Wmaraci gibi sitelerde kendinize uygun pratik işler bulabilirsiniz. Üyelik için bir bedel almayan bu sitelerde güvenilir ticaret yapabilirsiniz. Her gün yüzlerce alıcı ve satıcı arasında talebe göre işler bulunmaktadır. Makale yazmak, editörlük yapmak, web site tasarımı yapmak gibi özel yetenekleriniz yoksa sadece copy-paste işler yaparak para kazanabilirsiniz. Yaptığınız işlere bağlı zamanla itrade yükselebilir ve referanslarınız artabilir. Bu sayede daha fazla kişiye ve daha fazla işe ulaşabilirsiniz. İnternetten para kazanma kesin olan işlerden biri olup, güvenilir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak:

Ödeme garantili olan ve gün içinde çok kısa vaktinizi alacak bir kazanç sistemi de anket doldurmaktır. Güvenilirliği kanıtlanmış sitelere üye olup, belli zamanlarda gelen anketleri doldurup, buradan para kazanma yöntemidir. Belli bir tutara ulaştığınızda paranızı banka hesabınıza çekebilir, hediye çeki alabilir ya da oyunlarda kullanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran siteler, Markent Agent, Ipsos TR, Benderimki, Mobrog gibi sitelerdir. Ücretsiz üyelik ile hemen az da olsa kazanabilir ve gelirinize katkı sağlayabilirsiniz.

 

Önerilen Okumalar;

Facebook’tan Para Kazanmak

İnstagram’dan Para Kazanmak

Airbnb üzerinden Para Kazanmak

 

Yorum Yap

Yorum Yap