İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Subway Bayiliği Nasıl Alınır?

Subway Bayiliği Nasıl Alınır?

subway-bayilik
8

Hakkında

100’den fala ülkede 40.000’den fazla bayisi olan SUBWAY® en büyük restoran zincirlerinden biridir ve dünyanın 1 numaralı hızlı servis restoran zincirlerinden biri olmaya kararlıdır.

Her SUBWAY® restoranı mükemmel sandviçler yapmaya odaklanır. Şöyle bir gerçek var ki SUBWAY® müşterilerinin bir kısmı sonradan bayilik sahibi olur çünkü ürüne inanırlar! Son birkaç yıldır açılan bayilerin yaklaşık %70’i müşteriler tarafından açılmıştır.

SUBWAY®’in olağanüstü başarısının birkaç nedeni:

 

Mükemmel yemek

“Sandviç sanatçısı” SUBWAY® her gün taze pişirdiği gurme ekmekleriyle müşterilerine çeşitli sandviçler hazırlar. Farklı malzeme seçenekleri olan sandviçler etler, peynirler ve sebzelerle özelleştirilir ve daha sonra eşsiz ve seçkin soslar eklenir.

Buna ek olarak müşteriler istediği takdirde sandviçler ısıtılır.

 

Harikulade dekor

SUBWAY®’in mağaza dekoru tuğla, kil ve taş gibi doğal yapı malzemeleri görünümlüdür. Bu dekorasyon sıcak bir ortam yaratır.

Servis etmekten gurur duyacağınız ürünler

SUBWAY® bayiliği aldığınız takdirde müşterilerinize taze ve hızlı ürünler sunma fırsatını yakalarsınız. Bayiliği işlek bir ana cadde üzerinde açmayı düşünüyorsanız müşteri tabanınızı ve işletmenizi ziyaret edecek olası bütün tüketicileri düşünmeniz gerekir. Sizce de kaliteli SUBWAY® ürünleri onları cezbetmeyecek midir?

 

SUBWAY FRESH FIT™ menü

Yiyeceklerin besin değeri oldukça önemlidir. SUBWAY FRESH FIT™ menüsünün doymuş yağ oranı düşüktür, kolesterol ve trans yağ içermez.

 

Bayilik şartları

Bayilik maliyeti: 160.000 – 300.000 TL

Gelir üzerinden pay: Aylık %8

Reklam katılım payı:  Aylık %4,5

Sözleşme geçerlilik süresi: 20 yıl

Minimum restoran büyüklüğü: 25 metrekare

 

Verilen destekler

  • Eğitim: 2 hafta süreyle şirketin belirlediği noktalarda eğitim verilmektedir. Eğitim sonrası ingilizce ve matematikle alakalı 2 sınava tabi tutulmaktasınız. Bayilliğe hak kazanabilmek için bu sınavlarda başarılı olmanız şarttır.
  • Pazarlama: Hem yerel hem de bölgesel pazarlama desteği verilmektedir.

 

Bayilik başvurusu için

Websitewww.subway.com.tr

 

Yorum Yap

Yorum Yap