İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Pidem Franchise Şartları 2020, Pidem Franchise Nasıl Alınır ?

Pidem Franchise Şartları 2020, Pidem Franchise Nasıl Alınır ?

pidem-franchise

Pidem, ülkemizde yer alan geleneksel restoranlardan biridir. Bulundurduğu lezzetler sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 250 civarında şubesi ile hizmet veren Pidem, şube sayısını arttırmayı planlamaktadır. Bu neden ile franchise vermektedir. Durum böyle olunca Pidem franchise nasıl alınır ve Pidem franchise şartları 2020 gibi konular, fazlası ile araştırılmaktadır. Yazımız sayesinde bu markadan nasıl bayi alabileceğinizden bahsedeceğiz. Her sene ortalama 30 milyon kişiye hizmet veren marka, her şubesinde aynı kaliteyi sürdürmek istemektedir. Bu neden ile franchise başvurusu yapan adaylar, bazı şartları karşılamakta ve mülakatı geçmek zorundadırlar. Konu hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam.

Pidem Franchise Şartları 2020

Her marka gibi Pidem markası da, franchise vereceği kişinin bazı şartları karşılaşamasını istemektedir.

– Sürekli restoranın başında duracak ve vaktini buraya ayıracak,
– Finansal açıdan herhangi bir problem yaratmayacak,
– Markayı her zaman ve her yerde temsil etme istediği olan,
– Restoranı sürekli büyütme ve geliştirme hedefi olan,
– Müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, ürün kalitesi, hizmet hızı gibi birçok onuda profesyonel davranacak,
– Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmamak,
– Oluşabilecek sorunlara karşı anında operasyon yürütebilecek kişiler, Pidem markası tarafından aranmaktadır. Bu şartlar, genel şartlardır ve görüşme esnasında birçok şart daha belirtilecektir.

pidem-bayilik-nasil-alinir
pidem-bayilik-nasil-alinir

Pidem Franchise Nasıl Alınır ?

Pidem markası, HD Holding çatısı altında barınan markalardan biridir. Bu sebep ile franchise görüşmeleri ve geliştirme işlemleri, HD Holding aracılığı ile yürütülmektedir. Her şeyden önce adayın franchise formu doldurması gerekmektedir. Pidem franchise başvuru formu, Pidem markasının resmi internet sitesinde yer almaktadır. Franchise formu, isim-soyisim, telefon numarası, şu an yapılan iş, lokasyon, belirlediğiniz bir lokasyon varsa bununla ilgili bilgiler ve eklemek istediğiniz notu barındırmaktadır. Formu gönderdikten sonra Pidem Franchise Departmanı başvurunuzu inceleyecek ve olumlu olması durumunda geri dönüş yapacaktır. Bu aşamadan sonra yüz yüze görüşme gerçekleştirilecek ve adayın belirttiği şube adresine gidilecektir. Adres ziyareti sırasında gerekli fizibilite çalışması yürütülecektir, bu aşamadan sonra adres onayı beklenecektir. Adres ile ilgili problem olmaz ise, uygun yer ve restoran seçimi yapılır. Bu aşamalardan sonra mimari aşamaya geçilir. Bu noktada tüm işlemler Pidem tarafından yürütülecektir.

pidem-franchise-sartlari-2020
pidem-franchise-sartlari-2020

Pidem, personel temini, dekorasyon, inşaat, ürün tedariği, gıda denetimi ve personel ve aday eğitimi gibi konularda da destek sağlayacaktır. Bu süreçte tüm konular için hem Pidem operasyon ekibinden hem de franchise departmanından destek alabileceksiniz. 0212 281 63 64 numaralı telefondan iletişim kurabileceğiniz gibi franchise@pidem.com.tr e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bu sayede Pidem franchise nasıl alınır ve Pidem franchise şartları 2020 gibi konularda tüm sorulara yanıt verdik.

Pidem franchise bedeli ne kadar şeklinde de sorular sorulmaktadır. Pidem, franchise yatırım bedeli için net bir miktar belirtmemiştir. Açılacak şubenin lokasyonu ve büyüklüğü, franchise bedelini belirlemektedir.

Kayseri Mutfağı Franchise Nasıl Alınır, Franchise Şartları

Yorum Yap

Yorum Yap