1. Ana Sayfa
 2. Ek İşler
 3. Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

parakazandıran-uygulamalar
4

Gelişen teknoloji ile cebimize kadar giren akıllı cep telefonları, hayatımızın bir çok alanında bize katkı sağlıyor. Öyle ki mobil akıllı telefonlar hayatımızı yönetmeye başladı. Oturduğumuz yerden internetten para kazanma furyasına cep telefondaki uygulamalarda eklendi. Bu yazıda Android cihazlar için para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğiz.

Winat9 ile Para Kazanma

Winat9 çoğu kişinin kullandığı, ödemeleri sorunsuz yapan bir Android uygulamasıdır. Google Play’den indirerek uygulamayı kurabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Winat9 uygulamasında her gün kendi panelinize çeşitli video reklamlar gelmektedir. Yaklaşık 15-20 saniye süren bu videoları izleyip, video sonunda çıkan 2 soruluk anketi doldurduğunuz anda kazancınız kesinleşir.
Winat9′da her izlenen video karşılığında 0.15 TL yani 15 kuruş ödenmektedir. Gün içerisinde izleyebileceğiniz sabit bir reklam sayısı bulunmamaktadır. O gün 3 reklam çıkabileceği gibi, 6-7 reklam da çıkabilir. Ortalama bir hesapla gün içerisinde 75 kuruş kazandığınızı düşünürsek, aylık 25 TL’ye yakın bir kazanç elde edebilir ve cep telefonu faturanızı bedavaya getirebilirsiniz.
Winat9 uygulamasının bir diğer güzel yanı da ödemelerin her gün aksatılmadan yapılması. Ödemeler paypal hesabınıza yatırılıyor. Uygulamayı sizler için test ettim ve kesinlikle güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Son olarak uygulama hakkında bahsetmek istediğim şey de, aynı Paypal hesabının 5 farklı cihazda kullanılabilmesidir. Bu şu demek oluyor. Evinizde 5 farklı Android cihaz varsa, bütün bu cihazların Winat9 kazancını tek bir Paypal hesabında biriktirebilirsiniz. Bu sayede 5 farklı cihazla Winat9′ı kullanarak 125 TL gelir elde etmek mümkün olacaktır.

Tapporo ile Para Kazanma

Tapporo da, tıpkı Winat9 gibi para kazanabileceğiniz bir diğer Android uygulamasıdır. Tapporo’nun Winat9′a göre birkaç farklılığı var. Bunlar olumlu anlamda diyebiliriz. Öncelikle Tapporo uygulamasında, size para kazanabileceğiniz çeşitli alternatifler (video reklam izleme, uygulama indirme, anket doldurma gibi.) sunuluyor. Winat9′da olduğu gibi gün içerisinde reklam gelmesini beklemeden, para kazanabilirsiniz.

Uygulama indirerek ORO kazandığınızda, uygulamayı kaldırmanız durumunda hesabınızda ORO’lar silinmiyor. Bu güzel bir haber. Bu sayede para kazanmak gerçekten mümkün oluyor. Ayrıca anket ve video reklam başına uygulamanın verdiği ORO’lar da oldukça makul düzeyde.
Tapporo’da kazanç sistemi ORO adı verilen bir para birimi üzerinden değerlendiriliyor. 5000 ORO, 5$’a denk gelmektedir. Tapporo’dan para kazanabilmek için 5000 ORO alt limitini aşmanız yeterli. Ödemeyi talep ettikten sonra kazancınız bir hafta içerisinde Paypal hesabınıza yatırılmaktadır.

Diğer para kazandıran mobil uygulamalarda şu şekilde;

 

 • Cash For Apps
 •  Clashot
 •  App Bounty
 •  Tapporo
 •  Make Money Earn Free Cash
 • MintCoins
 •  Earn Money
 • Tap Cash Rewards – Make Money
 • App Karma
 • CashPirate
 • Bitmaker Free Bitcoin (Now Storm Play)
 • PanelPlace
Yorum Yap

Yorum Yap