1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Kayseri Mutfağı Franchise Nasıl Alınır, Franchise Şartları

Kayseri Mutfağı Franchise Nasıl Alınır, Franchise Şartları

kayseri-mutfagi-franchise-bedeli

Kayseri Mutfağı, diğer firmaların aksine franchise konusunda daha kolay bir süreç hazırlamıştır. Markanın çok büyük olmaması, bu sürecin kolay olmasını sağlamıştır. Birçok alışveriş merkezi ve ana caddede görebileceğiniz Kayseri Mutfağı, sunduğu geniş yemek çeşidi ve tatlılar sayesinde sevilmektedir. Alışveriş merkezleri, genellikle fast food tarzı ürünlerin bulunduğu markalar ile doludur. Bu noktada farklılık yaratmak isteyen Kayseri Mutfağı yetkileleri, alışveriş merkezi yemek katına yeni bir kültür kazandırmıştır. İsmi Kayseri Mutfağı olan restoran, sadece Kayseri’ye özgü yemekler değil, birçok bölgeye ait yemekleri sunmaktadır. Durum böyle olunca birçok kişi, Kayseri Mutfağı franchise nasıl alınır ve Kayseri Mutfağı franchise şartları nelerdir şeklinde sorular sormaktadır. Bu soruların cevabına yazımız sayesinde erişmiş olacaksınız.

kayseri-mutfagi-franchise
kayseri-mutfagi-franchise

Kayseri Mutfağı Franchise Şartları

Her markanın olduğu gibi Kayseri Mutfağı’nında franchise şartları bulunmaktadır. Kayseri Mutfağı’nın diğer markalara göre daha basit şartlar sağladığından bahsetmiştik. Şimdi, lafı hiç uzatmadan bu şartlara geçelim.

– Tercihen daha önce benzer bir sektörde çalışmış,
– Askerlik görevini tamamlamış,
– Tercihen İngilizce bilen,
– Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek,
– Takım çalışması ve liderliğe yatkın,
– Finansal açısından herhangi bir sorunu olmayan,
– Bütün süreçlerde marka yetkilileri ile uyum içinde çalışabilecek kişiler aranmaktadır.

Kayseri Mutfağı franchise şartları, sadece bu kadar değildir. Birçok şart, yapılacak olan yüz yüze görüşme sırasında ortaya çıkmaktadır. Kayseri Mutfağı franchise bedeli de yapılacak görüşme sırasında belirtilmektedir. Franchise lokasyonu ve restoran büyüklüğü, franchise bedelini değiştirmektedir.

kayseri-mutfagi-bayilik-nasil-alinir
kayseri-mutfagi-bayilik-nasil-alinir

Kayseri Mutfağı Franchise Nasıl Alınır ?

Yukarıda yer alan şartları kabul ettikten sonra farklı şartlar da sunulacaktır. Bu şartlar, mimari sürecin, lokasyonun, personel teminin Kayseri Mutfağı tarafından sağlanacağı üzerinedir. Marka, her süreci kendisi yürütmek istemektedir. Bunun nedeni; her yerde aynı kalitede hizmet verilmesinin istenmesidir. Kayseri Mutfağı, hem işletmeciye hem de personele gerekli eğitimi vermektedir.

Kayseri Mutfağı franchise almak için Kayseri Mutfağı’nın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Burada bulunan Kayseri Mutfağı franchise başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formda yer alan ad-soyad, telefon numarası, e-posta, adres, mesleki bilgiler, varsa şirket bilgileri, franchise tipi, franchise açmayı düşündüğünz il gibi bilgileri eksiksiz doldurmanız ve göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler, Kayseri Mutfağı Franchise Departmanı tarafından incelenecek ve olumlu olması durumunda geri dönüş yapılacaktır. Başvuru formunu beklemek istemezseniz, +90 216 335 38 38 numaraları telefondan direkt olarak başvuru yapabilir ya da Franchise Departmanı’ndan randevu alabilirsiniz.

Burger King Franchise Alma Şartları, Burger King Bayilik Nasıl Alınır 

Yorum Yap

Yorum Yap