1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Kasap Döner Franchise Şartları 2020

Kasap Döner Franchise Şartları 2020

kasap-doner-franchise

Yerli markalar arasında yer alan Kasap Döner, son yıllarda fazla büyüyen firmalar arasında yer almaktadır. Oldukça karlı yatırım fikirleri arasında yer Kasap Döner franchising, birçok yatırımcının ilgisini çekmektedir. Biz de bu yazımızda Kasap Döner franchise nasıl alınır ve Kasap Döner franchise şartları 2020 gibi konulara değineceğiz. Tüm franchise sürecini resmi internet sitesinde ve yüz yüze görüşmede aktaran marka yetkilileri, tüm adımlarda yardımcı olmaktadır.

kasap-doner-franchise-nasil-alinir
kasap-doner-franchise-nasil-alinir

Kasap Döner Franchise Şartları 2020

– Kurum kültürüne ayak uyduracak ve finansal anlamda sıkıntısı olmayanlar,
– Restoranı ana cadde üzerinde ya da alışveriş merkezinde açacak,
– Restoranı belirtilen büyüklüklere göre ayarlayacak,
– Tercihen askerlik görevini yerine getirmiş,
– Tercihen daha önce benzer bir işte çalışmış,
– Restoran ve çalışanlar ile ilgilenebilecek, kişiler aranmaktadır. Kasap Döner bayilik şartlarının yanı sıra, Kasap Döner franchise bedeli de merak edilmektedir. Bu bedel, 150.000 TL olarak belirlenmiştir. 150.000 TL ödemeniz durumunda 10 yıl boyunca markanın franchise’ı olarak hizmet verebilirsiniz. Ayrıca bazı markaların aldığı royalty bedeli ve benzer ücretler, Kasap Döner tarafından istenmemektedir. Ödeyeceğiniz tek bedel, franchise bedeli olacaktır.

Kasap Döner Franchise Nasıl Alınır ?

Kasap Döner’in resmi internet sitesinde franchise başvuru formu bulunmaktadır. Bu form, ad-soyad, e-posta, telefon numarası, franchise istenen şehir ve bölge gibi bilgileri istemektedir. Formu eksiksiz şekilde doldurmanız ve göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm detaylar, franchise görüşmesi esnasında karşınıza çıkacaktır.

Bu aşamadan sonra düşündüğün lokasyon hakkında çalışma yapılır ve uygunluk durumu belirlenir. Uygun görülen lokasyon size sunulur ve anlaşılması durumunda çalışmalar başlatılır. Bu sırada franchising sözleşmesi hazırlanır ve karşılıklı olarak imzalanır. Lokasyonda yer alan gayrimenkulün kiralanması, mimari projenin hazırlanması ve yatırımcıya sunulması, yatırım bedelini tespit edilmesi ve yatırımcıdan tahsil edilmesi, projenin üst yönetim kadrosundan onay alması, projenin uygulanmaya başlaması, şube açılış tarihinin netleştirilmesi, personel alımı ve eğitim süreçleri, koordinasyonun sağlanması, ürün tedariği ve şube açılışı, franchising sürecinin sıralanmış halidir. Tüm bu süreçler, özen ile ve yatırımcının onayına sunularak ilerletilir. Bu süreçte yer alan dekorasyon ve inşaat süreci, yatırımcının kararına bağlıdır. Yatırımcı, isterse bu süreçleri kendi firma belirleyerek ilerletebilir ya da Kasap Döner’in kontrolüne bırakabilir. Franchise bedeli dışında yatırım bedelinin ortalama 350.000 TL’den başladığını belirtmiş olalım.

Kasap Döner, lokasyon belirlerken yatırımcının en geç 36 ay sonunda kar etmesini hedefler. Buna göre lokasyon belirlenir ve gerekli çalışmalar yürütülür.

Bu sayede Kasap Döner bayilik nasıl alınır ve Kasap Döner franchise nasıl alınır gibi sorulara yanıt vermiş olduk.

Sürü Yöneticisi Desteği 2020

Yorum Yap

Yorum Yap