İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ek İşler
  3. Kargoyla Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

Kargoyla Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

evlere_kargo_ile_ek_is_veren_firmalar
13

Evde çok boş vaktiniz varsa ve ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız ek iş fikirlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu iş fikirleri arasında en çok tercih edilen iş fikri ise evde paketleme işi. Bu iş aracılığıyla sıfır sermaye ile ve sıfır teknik bilgi ile para kazanabilirsiniz. Bazı büyük ve orta ölçekli firmalar genellikle paketleme ihtiyaçları için yerel tercihleri kullanıyor. Örneğin Samsun’da bulunan bir firma, paketleme işini genellikle Samsun içerisinde sağlıyor. Ancak İstanbul, Kocaeli, Bursa vb. büyük organize sanayi bölgeleri olan şehirlerde, birçok firma kargo ile paketleme işi yaptırıyor. Fakat, bu firmaların büyük bir kısmı bu işleri zaten belirli bir standarda oturtmuş durumda, bu sebeple kargo ile evlere iş veren firmalardan iş almak öyle kolay değil. Konuyu biraz daha açmak gerekirse;

Kargoyla Eve Ek İş Almak

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere birbirinden farklı iş imkanı sunulmaktadır. Bu işler paketleme, ayıklama, kutulama, istifleme, yapıştırma, boyama ve montaj işleri gibi işlerden oluşurlar. Özellikle el becerisi gerektiren bu tür işleri isteyen her yaş grubundaki ev hanımları talep edebilir ve evde yapabilirler. Özellikle Kargoyla Evlere İş Veren Firmalar tarafından gönderilen ek işlerde bu tarz işlerden oluşmaktadır.  Gönderilecek olan ek işler küçük kutulara sığabilen ürünlerden oluşmaktadır. Son dönemde ise bu tür iş veren yerlerin en çok gönderdiği kargo ek işi ise boncuk ve takı işi olarak dikkat çekmektedir.

Gönderilecek olan ürünlerin küçük olması kargo ücretlerini düşürdüğünden bir çok firma boncuk ve takı işlerinin yanında oya işlerini de bu tür yöntem ile vermektedir. Sizde takı tasarımı veya boncuk işi konusunda tecrübe sahibiyseniz bu tür işleri yapabilirim diyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde paketleme işi

Bayanlara Yönelik Kazandıran Ek İşler

Bayanların evlerinde oturdukları yerden para kazanmalarına ve ayrıca ev ilerini yapmalarına engel olmayan bir çok ek iş bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi genel itibari ile el becerisi gerektiren bu işler iyi paralar kazanmanıza imkan verir. Geçmiş yıllarda yapılan boncuk işlerinin yanında el işi örgü ve dantel işleri 2019 yılında da para kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Sizde evde para kazanmak adına bu tür işleri almak istiyorsanız Kargoyla Evlere İş Veren Firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Son zamanlarda ev hanımlarının çok daha kolay ve zahmetsiz yöntemle para kazanmalarına imkan veren işler dikkat çekmektedir. Bu işler İnternet üzerinden yapılan işler olarak bilinmektedir. Sizinde evinizde İnternet ve bilgisayar varsa bu tarz işleri sizde yapabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve ek iş başvurusunda bulunmak isteyenler Evde  İnternetten Para Kazanma  Yöntemleri başlıklı kategorimizi inceleyebilirler. İsteyenler İnternet üzerinden ek iş talebinde bulunabileceği gibi isteyenler de Kargoyla Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile iş alabilirler.

YAPMANIZ GEREKENLER

Kargo ile evlere iş veren firmaların genellikle ilanları sosyal medya platformlarında yayınlanıyor. Bunlar da son dönemde Facebook ve Instagram olarak öne çıkıyor. Büyük firmaların sosyal medya hesaplarından yayınlanan ilanlarına ise çok sayıda başvuru geldiğini belirtmekte yarar var. Çünkü, belirttiğimiz üzere paketleme ihtiyacı olan firmalar bu süreci çoktan halletmiş durumda.

İkinci yol ise, paketleme ihtiyacı olabilecek firmalara bizzat veya telefon ile uğraşmak olacak. Paketleme ihtiyacı olan firmalar genellikle, aksesuar, hediyelik, çiçek, tespih, takı, nişan – düğün malzemeleri, ofis malzemeleri, hac malzemeleri üreten firmalar.

Son olarak bu yazının alt kısmında bulunan yorum bölümüne ilanınızı bırakarak, evde paketleme işi veren firmaların olası bir araştırmasında öne çıkabilirsiniz.


Kargo ile evlere iş veren firmalara ulaşamadıysanız, evde çalışarak yine para kazanabileceğiniz birçok iş fikri var. Bu iş fikirleri ile daha hızlı büyüme elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum evime kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bu işe cok ihtiyacım var

    • evde iş imkanları kategorisinde yeni iş fikirleri yayınlandı, göz atabilirsiniz.

  2. Çok acil ek iş arıyorum. İStanbul Beylükdüzü,Küçükcekmece,Büyükçekmece,Yakuplu ve çevresi her iş olur.

  3. Ailecek yapabilecegimiz bir ek is aryruz