1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. HD İskender Bayilik Şartları 2020, HD İskender Franchise Nasıl Alınır ?

HD İskender Bayilik Şartları 2020, HD İskender Franchise Nasıl Alınır ?

hd-iskender-bayilik-nasil-alinir

Ülkemizde oldukça fazla tüketilen lezzetlerden biri olan iskender kebap, dünya çapında da severek tüketilmektedir. Durum böyle olunca birçok firma, iskender bayiliği vermeye başlamıştır. Bu lezzeti her yere ulaştırmak ve buradan gelir elde etmek isteyen firmalar, franchise imkanı sunmaktadırlar. Pidem markası gibi HD İskender markasına da sahip olan HD Holding, franchise vermektedir. Binlerce personel ve yüzlerce restoran ile hizmet veren HD İskender, birçok alışveriş merkezinde karşılaşabileceğiniz markalardan biridir. Bu sebep ile HD İskender franchise nasıl alınır ve HD İskender bayilik şartları 2020 gibi konular, fazlasıyla araştırılmaktadır. Yazımıza dikkatlice okuyarak, tüm bu bilgilere eksiksiz şekilde ulaşabilirsiniz.

HD İskender Bayilik Şartları 2020

HD Holding, bu markayı temsil edecek kişileri seçerken önem vermektedir. Bu neden ile her firma gibi birkaç şart belirlemiştir. Burada belirteceğimiz şartlar, genel şartlardır ve görüşme esnasında farklı şartlar da sunulacaktır.

– Tüm zamanını restorana ayıracak,
– HD Holding tarafından belirlenen HD İskender bayilik bedelini karşılayabilecek,
– Markayı her konuda geliştirmeye hevesli, heyecanlı ve girişimci ruhlu olan,
– Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve uygun fiyat odaklı, bayi adayları aranmaktadır.

HD Holding, bayilik hakkında pek fazla bilgi vermeyen firmalar arasında yer almaktadır. İşin ciddi kısmı, yüz yüze yapılan görüşmeler sırasında ortaya çıkmaktadır. Yukarıda sunduğumuz HD İskender bayilik şartları 2020, aynı zamanda hdiskender.com internet sitesinde de yer almaktadır. Bu şartları karşıladığınıza inanıyorsanız, sırada franchise için başvuru yapmak vardır. HD İskender’den bayilik nasıl alınır sorusunun cevabı, aşağıdaki paragrafta yer almaktadır.

hd-iskender-franchise-sartlari-2020
hd-iskender-franchise-sartlari-2020

HD İskender Franchise Nasıl Alınır ?

Her şeyden önce sunulan şartları, eksiksiz şekilde karşılayabiliyor olmanızdan emin olmanız gerekmektedir. Daha sonra hdiskender.com internet sitesinde yer alan HD İskender franchise başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu form, prosedür gereği koyulmuştur ve pek fazla soru içermemektedir. Az önce de bahsettiğimiz gibi bütün işleyiş, görüşme sırasında belirlenmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra gönderirsiniz ve franchise departmanı başvurunuzu inceler, uygun görülmesi durumunda görüşme için çağırılırsınız.

Görüşmenin olumlu sonuçlamasından sonra adayın belirlediği bir adres varsa, ziyaret edilir ve fizibilite çalışması yürütülür. Franchise başvurusu yapan kişinin herhangi bir adres önerisi yoksa, HD İskender ekibi, adres belirleyecek ve gerekli çalışmaları yürütecektir. Belirlenen adres uygun olursa, gerekli mimari proje hazırlanır ve projelendirilir. Bu aşamadan sonra açılış ile hazırlıklar başlar. Personel temini, personel eğitimi, gıda denetimleri ve ürün tedariği gibi süreçler yürütülür. Franchise sahibine de gerekli eğitimler sağlanır. Bu süreç boyunca ve bu süreçten sonra HD İskender franchise ekibi, her zaman sizin ile iletişim halinde olacaktır. Bu sayede HD İskender franchise nasıl alınır sorusuna cevap vermiş olduk.

Yorum Yap

Yorum Yap