1. Ana Sayfa
  2. Ek İşler
  3. Günlük Para Kazandıran 5 İş Fikri

Günlük Para Kazandıran 5 İş Fikri

Günlük Para Kazandıran İşler resim
6

Günlük Para Kazandıran İşler

Ay içinde pek çok kişinin eline geçen maaşı yeterli gelmiyor. Bu noktada ek işler yapma ihtiyacı gün yüzüne çıkmaktadır. Kendini çok fazla yormadan günlük olarak ekstra gelir elde etmek mümkün. Bunun için pek çok iş olasılığı bulunmaktadır. Size en uygun olan ve aradığınız kriterlerde olanları seçebilirsiniz. Tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız akşamları ya da hafta sonları yapabileceğiniz işler yapılabilir. Eğer hali hazırda evden çalışan bir maaşlı iseniz eki işleri sürekli olarak yapabilmeniz mümkün olacaktır. Ancak yüksek gelir vaadi veren internette bulduğunuz her iş ilanına inanmamanızı tavsiye ederiz. Gerçek olduğu kanıtlanmış ve popüler olan para kazandıran işler 2019 yılı içinde hangileri olmuştur göz atalım.

 

Kısa Sürede Para Kazandıran İşler

 

Çok uzun saatler çalışmadan ve hayatını trafikte geçirmeden daha kolay para kazanmayı kim istemez ki? Yaptığınız işe ek olarak yapabileceğiniz gibi, sadece bu işleri yaparak da yüksek gelir sağlayabilirsiniz. Günlük 10 TL’den 1000 TL’ye kadar çok çeşitli günlük iş olanaklarını inceleyelim.

 

Günlük Para Kazandıran 5 İş Fikri

Çevirmenlik Yapmak

  1. Çevirmenlik: Eğer bir dili ana diliniz gibi biliyor ve tercüme yönüm kuvvetli diyorsanız bu iş tam size göre. Hiçbir yere bağlı kalmadan alacağınız işlerle gelir elde edebilirsiniz. Günlük olarak kısa çeviri metinleri alabileceğiniz gibi, daha uzun çeviriler alarak kazancınızı da arttırabilirsiniz. Dil bilmek her zaman çok kazandıran bir ek iş olup, çevirinin içeriği ve niteliğine göre geliriniz yükselebilir. Dünyada en çok para kazandıran işler içinde kısa zamanda para kazandıran işlerden bir tanesidir.

Fotoğrafçılık Yapmak

  1. Fotoğrafçılık: Son dönemin en çok patlayan iş modellerinden bir tanesidir. Özellikle doğum ve düğün fotoğrafçılığı ile paraya para dememeniz mümkün. Tabi bu işe başlamadan önce yapmanız gereken bazı şeyler bulunmakta. Mutlaka bir kursa katılarak sertifika almalı ve bu konuda uzmanlaşmalısınız. İyi kazanmak için iyi fotoğrafçı olmanız gerekir. Ayrıca bu işi yapabilmek için yüksek kaliteli bir fotoğraf makinenizin olması ilk aşamada yeterli olacaktır. Konsept fotoğrafçılık işleri part time işler olup, randevu ile çalışabilirsiniz. 500 TL’den başlayan fiyatlarla kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Ütücülük Yapmak

  1. Ütü Yapmak: Kadınların en sevmediği ve baş belası olan ev işlerinden bir tanesi ütüdür. Özellikle sıcak yaz aylarında büyük bir zulme dönüşen ütü işinden para kazanabilirsiniz. Para kazanma fikirleri içinde her kadının yapabileceği işlerin başında gelmektedir. Ütü yapmak zahmetli gibi görünse de bu işten para kazanıyor olmak sizi mutlu edecektir. Bölgeye ve ütülenecek kıyafete göre değişmekle birlikte parça başı ya da saat başı olarak çalışabilirsiniz. Fiyatı belirleyen referanslarınız ve ortaya koyduğunuz ütü kalitesi olacaktır. Referanslar arttıkça zamanla çok daha fazla kazanarak ana işiniz haline gelebilir.

Kıyafet Satmak

  1.  2. El Kıyafet Satışı Yapmak: Özellikle kadınlar için bağımlılık ve yüksek kazanç sağladıkları bir iş kolu haline gelen kullanılmış kıyafet satışından bahsedelim. Dolabınızda bulunan kıyafetten, ayakkabıya, çocuk giyim ürünlerinden, takılara kadar pek çok kullanılmış ürünü satabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. İnternetten kıyafet satmak şeklinde arattığınızda karşınıza çıkan dolap ya da gardrops gibi güvenilir uygulamaları kullanabilirsiniz. Satacağınız ürünün kalitesi, markası ve temiz oluşuna göre fiyatı belirleyebilirsiniz. Buradan yapılan satışları meslek haline getirip, uygulama içinde kendi butiklerini açan kullanıcılar bulunmaktadır. Böylece bir ürün satışında günde 20 TL kazanabileceğiniz gibi, işi yükselterek çok büyük gelirler de elde edebilirsiniz.

 

Özel Ders Vermek

  1. Özel Ders Vermek: Modası hiç geçmeyecek ve her zaman popüler olacak en iyi ek iştir. Uzmanı olduğunuz bir konu ve bu konuda ders almak isteyecek bir kitle varsa hemen kartvizitinizi hazırlayın. Saat üzerinden hizmet verilen iş kolunda dersin içeriğine ve sizin eğitim kabiliyetinize göre 50 TL’den başlayan fiyatlarla para kazanabilirsiniz. Günde 100 TL kazandıran işler düşünüldüğünde en iyi iş özel ders verme işi olacaktır.

 

Yatırımsız Para Kazanma Yolları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Diğer İş Fikirleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap