İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Flormar Franchise Şartları 2020, Flormar Franchise Nasıl Alınır ?

Flormar Franchise Şartları 2020, Flormar Franchise Nasıl Alınır ?

flormar-franchise-sartlari

Kozmetik sektöründe önde gelen markalardan olan Flormar, dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. 1000’e yakın bayisi bulunan marka, birçok kişiyi franchise sahibi yapmıştır. Hem pazarlama hem de hizmet anlamında oldukça iyi bir yere gelen marka, bu avantajını kara çevirmek için franchise sağlamaktadır. Durum böyle olunca birçok kişi, Flormar franchise nasıl alınır, Flormar bayilik nasıl alınır ve Flormar franchise şartları 2020 gibi konuları merak etmektedir.

Flormar Franchise Şartları 2020

– Mağaza konumu, kozmetik satışı açısından uygun olmalıdır. Genellikle işlek caddeler ve alışveriş merkezleri tercih edilmektedir.
– Franchise almak isteyen kişi, girişimci ruha sahip ve çalışkan olmalıdır.
– Markanın vereceği bilgiler ve yönergeler dahilinde hareket etmelidir.
– Genellike kadın adaylar tercih edilmektedir fakat erkek adayların da şansı bulunmaktadır.
– Flormar tarafından belirlenen franchise bedeli karşılanmalı ve finansal açıdan problem olmamalıdır.
– Tercihen yabancı dil istenmektedir.

Flormar franchise bedeli, her mağazaya göre değişmektedir. Franchise istediğiniz şehire göre, franchise bedelinin para birimi de değişmektedir. Ayrıca mağazada sadece Flormar’ın belirlediği ürünler satılmalıdır. Bu şartları karşılamanız durumunda rahatlıkla franchise alabilirsiniz. Şimdi Flormar franchise nasıl alınır bunu anlatalım.

flormar-franchise
flormar-franchise

Flormar Franchise Nasıl Alınır ?

Bunun için flormar.com.tr internet adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Franchise başvurusu yapabileceğiniz birçok iletişim kanalı, internet sitesinde bulunmaktadır. Franchise ve bayilik birçok kişi tarafından karıştırıldığı için Flormar bayilik nasıl alınır sorusunun cevabı da, birazdan vereceğimiz gibidir. İnternet sitesine girdikten sonra ‘Flormar Bayilik’ sekmesini ziyaret edebilir ya da diğer iletişim kanallarını tercih edebilirsiniz. Bu sekmede franchise başvuru yapabileceğiniz iletişim formu, telefon numarası ve e-posta adresi yer almaktadır. 0850 333 0 319 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanabilir ve franchise departmanı ile görüşmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Bunun dışıda ‘Bize Ulaşın’ sekmesi altında iletişim formu bulunmaktadır. Bu formda kısa bilgiler bulunmakta ve bilgileri eksiksiz doldurmanız rica edilmektedir. Bu bilgiler; adınız-soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve franchise hakkında isteklerinizi belirtebileceğiniz açıklama kısmından oluşmaktadır. Ayrıca iletişim formunun görsel ekleme özelliği bulunduğu için bayilik düşündüğünüz lokasyonu görsel olarak yükleyebilir ve belirtebilirsiniz. Tüm bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra göndermeniz yeterli olacaktır. Flormar franchise birimi, yakın zamanda başvurunuzu inceleyecek ve size görüşmeye çağıracaktır. Bu aşamada Flormar franchise bedeli dahil birçok konuya değinilecektir. Görüşmenin olumlu sonuçlanmasından sonra lokasyon çalışması ve mimari süreç başlayacaktır. Bu aşamada franchise sahibi ve personellere eğitim verilecektir. Personel temini, marka tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kar Oranı Yüksek İş Fikirleri (20 İş Fikri)

Yorum Yap

Yorum Yap