İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ek İşler
  3. Evde Havlu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Havlu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma

Gün geçmiyor ki evden kazanç sağlanacak yeni iş modelleri karşımıza çıkmasın. Bu yazımızda evde havlu süsleme işi yaparak para kazanmayı anlattık.

havlu-susleme-isi

Evde yeterince zamanı olan ev hanımları bu haberimiz sizler için. Ek iş yaparak para kazanmak ve ev bütçesine bir ek gelir elde etmek istiyorsanız yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de evde havlı süsleme işi yaparak ek kazanç elde etmektir. Ancak bu iş belli bir el becerisi birikimi ister. Sizler el becerisi konusunda tecrübeye sahipseniz işin detaylıca bilgisini öğrenmek için yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Anlatacağımız iş konusu ev hanımlarıyla birlikte özellikle bayan üniversite öğrencileri içinde ideal bir ek işfırsatıdır. Ev hanımları, bayan öğrenciler evde havlu süsleme işi yaparak oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde giderek artan geçim sıkıntısı ve ekonomik zorluklar karşısında çalışan erkeklere yardımcı olmak adına birçok bayan evde ek iş peşinde koşmaktadır. Eğer sizlerde ailenize ekonomik olarak yardımcı olmak istiyor ve evde havlu süsleme işiyapabilirim diyorsanız birazda el beceriniz varsa bu yolla iyi sayılabilecek bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Havlu süsleme işi yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Genel olarak yapacağınız iş havlu süsleme işidir. Bunun için havlu işi yapan firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu iletişimin farklı yolları vardır. Yazımızın devamında iletişim yolları hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Makalemizin bu bölümünde süsleme işiyle aylık olarak 2000-2500 Tl aralığında bir ek gelir elde edebileceğinizi ifade etmektir. Bu rakamlar oldukça iyi paraları ifade eder. Elbette bu miktarı kazanmak için düzenli bir çalışma yapmanız gerektiğini ifade edelim. Hatta yeri geldiğinde yoğum bir çalışma temposuna girebilirsiniz. Çabuk sıkılan ve bunalan, iş koşulları karsısında sabırsız biriyseniz hemen hatırlatalım bu iş size ağır gelebilir. Belli bir emek ve sabır isteyen evde havlu süsleme işi eğer yeterince besleme yapabilirseniz size iyi bir kazanç getirecektir. Önceleri tek başınıza bu işe girebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda iyi paralar kazanmaya başlayınca arkadaşlarınızdan da işinize katılmak isteyenler olacaktır. Eğer İyi bir girişimci iseniz zaman içerisinde kendi grubunuzu kurarak işlerinizi daha da büyütebilirsiniz. Tüm bunlar sizin yeteneklerinize kalmış durumlardır. Kısacası evde iş imkanlarının kazanç ucu açıktır. Ne kadar emek ve sabır gösterir, girişimci ruhunuzu açığa çıkartırsanız kazancınız o derece artar.

Evde Havlu süsleme işi veren firmalarla nasıl iletişime geçebiliriz?

İlk olarak siz değerli kullanıcılarımıza her işte olduğu gibi firmalarla iletişime geçme aşamasında da dikkatli olmanız gerektiğinizi hatırlatalım. Bu türden firmalardan gerçekten işini dürüstçe yapanlar olduğu gibi bu yolu bilip kotu amaçla değerlendirmek isteyen dolandırıcılarda piyasada fırsat kollamaktadır. Bu sebeple sizlerle iletişime geçerek komisyon isteyen ya da ürünü süsleme için öncelikle sizden depozite isteyen kişilere karşı dikkatli olunuz. Piyasada sıkça karşılaşılan bu dolandırıldık türlerine karşı duyarlı olmanızı siz değerli ziyaretçilerimize hatırlatalım.

İletişim konusunda bulunduğunuz çevrenizi ilk olarak kullanabilirsiniz. Havlu satan mağazalar gördüğünüz satış elemanıyla konuşarak talebinizi iletin. Bu türden mağazaların sattıkları havluları aldıkları firmalarla sizlerle görüştürebilir. İkinci bir yol ise direk olarak havlu işi yapan firmaları bulmaktır. Ancak bu iş oldukça zor bir konudur çünkü hepimizin çevresinde bu türden firmalar yoktur. Bir diğer yol internet üzerinden arama yaparak firmalarla telefon yoluyla ulaşmak. İşin bu aşamasında dikkatli olmak gerekir çünkü firma yerine dolandırıcılarla iletişime geçmiş olabilirsiniz. Firmalar maliyetleri azaltmak ve birçok masraf kaleminden kurtulmak için evde yapılabilecek türden işleri ev hanımlarına vermeyi tercih ederler. Bu da sizler için iyi bir ek gelir sansı olur.

Evde havlu süsleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi bu işten iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Düzenli bir çalışmayla 2000-2500 arası para kazanabilirsiniz. Elbette bu paralar için ciddi bir emek harcayacağınızı unutmayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap