1. Ana Sayfa
  2. Ek İşler
  3. Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Evde-Çanta-Dikimiyle-Para-Kazanın
4

Evde çanta Dikerek Nasıl Para Kazanılır?

Evde vakit geçirmeyi sevenler, dışarıda dolaşmak istemeyenler, evet size sesleniyoruz elinizde kahveniz ve istediğiniz zaman mola verebileceğiniz bir iş ister misiniz? Evinizde yapacağınız işler tam da bu tanıma uyuyor. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz ve bunu evinizin rahatlığında yapmanız mümkün desek?  Evde çanta dikim işi tam da bu noktada imdadınıza koşuyor. Sizler de evde çanta dikerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle her yazımızda belirttiğimiz gibi yine belirtmek istiyoruz ki bu yazıda çanta dikim işi vaadi verilmemekte, sadece tavsiyelerde bulunulmaktadır. Siz siz olun sizi iş vaadi ile kandırmaya çalışanlara fırsat vermeyin!

Bayanların çanta tutkusunu herkes bilir. Rengarenk çantalarını ruh hallerine göre seçerler ve neredeyse her kıyafetlerine uygun çantalar bulundururlar. Erkeklerden daha farklı bir yaşamı olan kadınların tarzı hiç bir zaman tek olmamıştır. Dolayısıyla her zaman yeni bir çanta potansiyeline sahiptirler ve bu durum çanta üreticileri için büyük bir nimet olarak görülebilir.

Sizler de evde çanta dikerek bu piyasaya dahil olabilir ve bu pazarlama tekniklerini kullanarak çanta işinden para kazanabilirsiniz. Kim bilir belki de bir gün dünyaca ünlü bir çanta tasarımcısı olacaksınız ve bunun ilk adımını kendi ev atölyenizde atacaksınız.

Evde Çanta Dikimi İçin Nereden Başlamak Gerekir?

Evde çanta dikimi için ilk başlayabileceğiniz nokta bu işi sipariş olarak veren firmalardır. Bu firmalar işlerini çok iyi bilirler. Size çok pratik dikim tekniklerini anlatarak basit bir şekilde çanta üretmenize yardımcı olabilirler. Böylece hazırladığınız çantaları da toplu halde sizden alabilir ve size para ödeyebilirler. Bu noktada sizin becerileriniz devreye giriyor tabi ki.

Üretici firmalara başvurmak için öncelikle internet araştırması yapabilir ve bu firmaların her şehirde kurdukları mağazalarına ulaşarak gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Çanta dikerek para kazanmanız için yetenekli ve sabırlı olmanız gerekiyor. Eğer kadınların çanta tutkusunu kullanarak para kazanmak istiyorsanız kadınlara hitap etmek zorundasınız. Dolayısıyla yaratıcı ve göz alıcı fikirler ile işe başlamanız ve becerikli olmanız gerekiyor. Çantaların size kazanç sağlaması 15-20 lira arasında olmaktadır. Eğer seri üretime geçebilecek kadar hızlanır sanız daha fazla para kazanabilirsiniz. Eğer firmalarla anlaşmak yerine kendi çantalarınızı kendiniz satmak istiyorsanız daha fazla para kazanabilirsiniz.

İnstagram veya e-ticaret sitelerine de ilan vererek çantalarınızı buralarda pazarlamanız oldukça kolay olacaktır. En önemlisini ilk adımı atmaktır. Gerisi mutlaka çorap söküğü gibi gelecektir. Eğer tasarımlarınıza güveniyorsanız sadece modelleri bile tasarlayarak para kazanmanız mümkün. Tasarımlarınızı gezdirerek veya dünyaca ünlü modelleri satan firmalara göndererek onların beğenisini kazanmaya çalışmaktan çekinmeyin. Eğer hayal dünyanıza ve tasarım kabiliyetinize güveniyorsanız çantaları tasarlamak da size para kazandırabilir.

Sadece sıfırdan çanta tasarlayarak para kazanmak yerine çanta tamiri yapmayı da seçebilirsiniz. Hatta bunun için küçük bir dükkan bile açabilirsiniz. Böylece hasarlı veya eksik parçalı çantaların sorunlarını gidererek de para kazanmanız mümkün.

Çanta modeli tasarlarken piyasada olan modelleri kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca bir çantada olması ve olmaması gerekenler listesi yapmanız gerekiyor. Yılın modası olan renkleri belirleyin. Çantanın ağırlığı boyutu ve kemerini iyi ayarlamanız gerekiyor. Bu noktada var olan modelleri harmanlamak da işe yarayabilir. Uyumu yakaladığınız anda ortaya çıkan iş sizi bile şaşırtabilir ve ürettiğiniz çantayı satmaktan vazgeçmeniz bile aklınıza gelebilir.

Umarım iyi paralar kazanırsınız. Kolay gelsin

 

Yorum Yap

Yorum Yap