1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. English Home Bayilik Şartları 2020, Bayilik Nasıl Alınır?

English Home Bayilik Şartları 2020, Bayilik Nasıl Alınır?

English-home-franchise-sartlari

English Home, birçok kategoride satış yapan bir firmadır. Dekorasyon, mutfak, yatak odası, kişisel bakım ve kozmetik, özel koleksiyonlar, bebek ve halı gibi birçok kategoride satış yapan firma, franchise imkanı da sunmaktadır. Sadece ülkemizde hizmet vermeyen English Home, dünya çapında bilinen ve birçok ülkede şubesi olan bir firmadır. 2008 yılında kurulduğunda bu kadar büyük gelişme beklemeyen firma sahipleri, şimdi yüzlerce şube ve personel ile çalışmaktadır. Durum böyle olunca yatırım yapmak isteyen insanlar, English Home franchise nasıl alınır ve English home bayilik şartları 2020 gibi konuları araştırmaktadır. Yazımızın içeriğinde bu soruların cevapları, en net şekilde paylaşılmıştır.

English Home Bayilik Şartları 2020

– Tercihen İngilizce bilen,
– Daha önce benzer bir işte çalışmış ya da yöneticilik yapmış,
– Markanın hedefleri doğrultusunda sürekli gelişime açık,
– Zamanını ve emeğini mağazaya harcayacak,
– Merkez tarafından düzenlenen toplantılarına ekiksiz katılım sağlayacak,
– Tercihen askerlik görevini yerine getirmiş,
– Finansal kaynak sağlamada sorun yaşamayacak,
– Müşteri memnuniyeti, mağaza standartları ve ekip çalışması gibi konularda lider olacak, kişiler aranmaktadır.

english-home-bayilik-nasil-alinir
english-home-bayilik-nasil-alinir

Bu şartları karşılamanız durumunda English Home’dan bayilik almanız oldukça kolaylaşacaktır. Her marka, franchise için finansman bekler fakat birçok marka finansmanın miktarını belirtmez. English Home’da bu markalar arasında yer almaktadır. Bu şekilde çalışan markalar, genellikle açılacak bayinin büyüklüğüne göre franchise bedeli belirlemektedir. Bu neden ile English Home franchise bedeli, her franchise için farklı olmaktadır. Franchise başvurusu için Türkiye’yi seçmek zorunda değilsiniz, markanın hizmet verdiği ülkelerden birini seçebilir ve franchise başvurusu yapabilirsiniz. English Home bayilik şartları 2020 bu şekildedir. Şimdi bu markadan nasıl bayilik alabileceğinize geçelim.

English Home Franchise Nasıl Alınır ?

English Home’dan franchise almak için öncelikle az önce belirttiğimiz şartları yerine getirebiliyor olmanuz gerekmektedir. Daha sonra englishhome.com sitesinde yer franchise başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Bu form, çok kısa bilgiler istemektedir. Ad-soyad, özgeçmişiniz, neden franchise almak istediğiniz, telefon numaranız, hangi ülke ve şehirde franchise almak istediğiniz gibi klasik bilgiler yer almaktadır. English Home franchise başvuru formu, İngilizce olarak hazırlanmıştır. Formu İngilizce doldurmanız ve bu şekilde teslim etmeniz gerekmektedir, bu sayede 1 adım öne çıkmanız muhtemeldir.

Franchise görüşmelerini hızlandırmak için 0850 7240 346 numaralı telefonu arayabilir ve franchise departmanına bağlanmak isteyebilirsiniz. Bunun dışında markanın resmi internet sitesinde franchise başvuru formu dışında iletişim formu bulunmaktadır. Bu formu da doldurabilir ve işlemlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo Acente Şartları, Acente Nasıl Açılır ?

Yorum Yap

Yorum Yap