İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar
 3. Ekomini Bayilik Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

Ekomini Bayilik Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

ekomini-bayilik

Tüketicilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla satmak için 2012 yılında hizmete giren Ekomini marketler, başarılı bayilik sistemiyle Türkiye geneline hızla yayılmaktadır. Gıdadan süt ürünlerine, temizlik malzemesinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinin yer aldığı Ekomini marketler, test edilmiş, marka ve garantili ürünler tedarik eder.

Ekomini Bayiliği Nasıl Alınır?

76 şehire yayılan bayilik sistemi, binin üstünde bayisiyle kaliteli hizmetin herkese ulaşmasını sağlar. Tüketiciden talep gören ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerin raflarda yer aldığı markette, kusursuz işleyen bir tedarik sistemi kurulmuştur. Taleplerin zamanında karşılanması için belirlenen standartlarda sunulan hizmetler, uzun çalışma saatleri boyunca halka ulaştırılır.

Ekomini Bayiliği Avantajları

Standart bir bakkalın işletme şartlarının düzeltilmesinin ardından müşterinin içeride daha keyifli vakit geçirmesini ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılaması için kurulan sistem, kalite güvencesiyle fark yaratır. Ekomini marketleri diğerlerinden ayıran temel farklar arasında;

 • Kusursuz tedarik zinciri
 • Uzun çalışma saatleri
 • Kaliteli müşteri hizmet anlayışı
 • Yaygınlaşma planı sayılabilir.

Ziyaretçilerine haftanın 7 günü gece 24.00’e kadar alışveriş imkanı sunan market, müşteri ilişkilerinde rakiplerine nazaran yeni nesil bir yaklaşımı benimser.

Ekomini Bayilik Şartları

Yatırım ve mağaza tedariki konusunda bekleneni karşılayan bayi adayları, mağazada satılacak ürünler için ilk ödemeyi gerçekleştirir. Bayide aranan şartların ilki mağazanın minimum 30 metrekare olmasıdır. Merkezi satın alım anlaşmalarının yapılmış olması kolay ürün tedarikinin yanı sıra fiyatta rekabet gücü oluşturur.

Dönemlik reklam primi ödemesi istenen bayilerden ciro primi alınmaz. Etkili bir takım oyuncusu, müşteri ilişkileri yönetimi ve işletmeci ruhu taşıyanlar Ekomini bayisi olmak için başvurularını yapabilirler. Mevcut bakkalını Ekomini’ye çevirecek adayların en az 30 bin TL’lik bir sermayeyle bu işe başlamaları önerilir.

Ekomini Hizmet Anlayışı

Sunduğu denenmiş bayilik yapısıyla dileyen herkesin kendi işinin patronu olmasını sağlayan sistemin amacı yurt çapında kaliteli hizmetin yaygın hale gelmesidir. Online başvuru formu üzerinden girilecek bilgilerin eksiksiz ve güncel olması başvurunun daha rahat incelenmesini sağlar. İletişim bilgilerinin yanı sıra yetkililere mesaj vermek isteyenler için ayrılan bölüm hedefe uygun olarak doldurulmalıdır.

 • Girişimci bir ruha sahip olanlar
 • Perakendecilik deneyimi olanlar
 • Haftanın 7 günü hizmete hazır olanlar
 • Temel bilgisayar programı kullanabilenler

Ekomini market sahibi olmak için en doğru adaylar arasında gösterilebilir.

Kiralık dükkanı olanlar; tekliflerini iletmek için yine online başvuru formunu inceleyebilirler. Bu aşamada teklif sahibinden mağaza lokasyonu ve özellikleri hakkında istenecek bilgilere verilecek cevapların eksiksiz olması gerekir.

Başvuru sorgulama işlemi yine online olarak;

 • Başvuru numarası
 • Telefon
 • E-posta bilgisi girilerek yapılabilir.

Tüketicilere hitap eden satış noktaları arasında dikkat çeken Ekomini’ler, haftanın 7 günü geç saatlere kadar kesintisiz hizmet anlayışıyla işletilir.

Aranan, kaliteli temiz ve uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı Ekomini marketler, eve en yakın alışveriş adresidir. Yatırımcıya mağazanın tüm sorumluluğunu üstlenerek kendi işinin patronu olma fırsatı sunan hizmetler, uygun koşullarda tedarik imkanının yanı sıra fiyat rekabeti ve kazanç artırma fırsatı sağlar.

Kendi siteleri üzerinden Ekomini bayilik başvurusunu yapmak için tıklayınız.

Bayilik veren firmalar kategorimizi incelemek için tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap