1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Efor Bayilik Nasıl Alınır ?

Efor Bayilik Nasıl Alınır ?

efor-franchise-sartlari

 Efor Bayi Nasıl Alınır ?

Yeni bir iş kurmak isteyen birçok kişi, oldukça maliyetli olan reklam ve kurulum ücretleri ile uğraşmak istememekte ve güçlü bir firmanın desteğini alarak, bayilik sistemi ile iş yaşamına atılmak istemektedir. Bu doğrultuda bayilik kazancı yüksek olan firmalardan Efor Giyim, birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Ek ücretler talep etmemesi ve güçlü desteği Efor Giyim firmasını, bayilik alımı için talep edilen bir kurum yapmaktadır.  Efor bayi nasıl alınır sorusu, bu amaçla çok kişi tarafından sorulan ve cevabı merak edilen bir sorudur.

Efor markası, ‘Erkek Giyimde Modanın Adresi’ sloganı ile yolu çıkmış ve bayiler sayesinde yükselişini devam ettirmiştir. Sadece Efor marka ürünleri satabileceğiniz mağazaları kabul eden marka, sadece erkek ürünleri olmak üzere ceket, takım elbise, pantolon, triko, aksesuar, dış giyim, kemer, ayakkabı, tişört ve kazak gibi birçok ürünü satmaktadır. Hem kullandığı marka yüzleri hem de kaliteli ürünleri ile yatırımcı kişilerin hedefi olan bir marka olmuştur.

efor-bayilik-acma
efor-bayilik-acma

 Efor Bayi Açma Temel Koşulları

Efor bayi açma, temel koşulları ile itibari ile oldukça avantajlı ve maliyeti düşüktür. Efor Giyim, ilk olarak girişimciden bayilik başlangıç ücreti veya aylık kar oranlarından ekstra bir ücretlendirme talep etmemektedir. Efor bayi açma koşulları oldukça avantajlı ve yerine getirmesi kolay koşullardır. Efor giyim, satılan ürünlerde kendisinin belirlediği fiyat tarifesinin uygulanmasını istemektedir. Mağaza açılısı sırasında gerekli olan reklam tasarımı, satış danışmanı eğitimi, vitrin düzenlemesi, depo organizasyonu ve mağaza içi düzenleme gibi gerekli olan faaliyetlerde, Efor giyim bayilik yetkilileri destek sağlamaktadır. Ayrıca tüm faaliyetlerinizi yürütebilmeniz için size aylık kontrol sağlayacak bir bölge danışmanı sağlamaktadır. Mağazalarda yalnızca Efor giyim ürünlerinin satılmasını istemektedir. Faaliyet bölgesi olaraktan işlek bölgeler ve caddeler tercih edilmektedir.  Efor ürünlerinin satımı için en az 110 m2 ‘ lik bir mağaza alanına ve minimum 20 m2 genişliğinde bir depo alanına ihtiyaç duyulmaktadır.

Efor Bayi Başvuru Formu

Efor bayilik almak isteyenler, Efor Giyim sayfasında bulunan linke tıklayarak başvuru yapabilirler. Efor bayi başvuru formuna şu link aracılığı ile doğrudan ulaşabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz: https://www.efor.com.tr/home/dealership  Form oldukça kısa bir formdur. Adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi ve bayilik açma isteği ve detaylarınızı içeren kısa bir mesaj ekranını içermektedir. Sizde temel bilgilerinizi girerek bu formu kısa sürede doldurabilirsiniz. Efor Giyim yetkilileri, isteğinizi görüntüledikten sonra kısa sürede sizinle iletişime geçerek ve yüz yüze görüşerek bayi açmanıza yardımcı olacaktır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap