İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Çöps Franchise Şartları, Çöps Franchise Nasıl Alınır ?

Çöps Franchise Şartları, Çöps Franchise Nasıl Alınır ?

cops-franchise-nasil-alinir

Son yıllarda gelişen ve genellikle alışveriş merkezinde yer edinen Çöps, lezzetleri sayesinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu durumu karlı bir yatırıma çevirmek isteyen kişiler, Çöps franchise nasıl alınır ve Çöps franchise şartları gibi konuları araştırmaktadır. Lokal yemek üretimi yapan marka, Sez Gıda Ltd Şti. çatısı altında barınmaktadır. Çöps, birçok süreci olumlu olarak tamamladığınız takdirde bayilik alabileceğiniz bir markadır. Ege markası olarak karşımıza çıkan Çöps, her yatırımcıya franchise vermemektedir. Bu durumda birçok kişi, bu markadan franchise almak istemektedir.

Çöps Franchise Şartları

– Çöps tarafından düzenlenen eğitimlere katılmalı,
– Restoran sahibi adayı kişi, hız ve lezzeti prensip edinmeli,
– Tercihen askerlik görevini yerine getirmiş,
– Personel ve ekip ile uyumlu çalışacak,
– Daha önce benzer bir sektörde çalışmış veya yöneticilik yapmış, kişiler tercih edilmektedir.

Bu şartların dışında görüşme esnasında ve franchise sürecinde belirtilen şartlar vardır. Oldukça hızlı ve dolu bir franchise süreci sunan marka, franchise bedelini belirtmemektedir. Çöps franchise bedeli, sadece başvuru yapan kişi ile marka arasında kalmaktadı. Bu bedel, franchise’ın lokasyonuna göre değişmektedir. Ayrıca restoran büyüklüğü de franchise bedelini değiştirmektedir. Lafı daha fazla uzatmadan, Çöps bayilik nasıl alınır bunu anlatalım.

Çöps Franchise Nasıl Alınır ?

Çöps’ün resmi internet sitesinde franchise başvuru formu bulunmaktadır. Oldukça sade ve kısa bilgiler isteyen Çöps, bu formun gönderilmesinden sonra size ulaşmaktadır. Marka, bütün süreçleri yüz yüze yürttüğü için franchise başvuru formuna pek fazla önem vermemektedir.

cops-franchise-sartlari
cops-franchise-sartlari

Çöps franchise başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra tek yapmanız gereken; beklemek olmalıdır. Başvurunuz incelenecek ve başvuru sahibi ile görüşme gerçekleştirilecektir. Tüm şartların uyumlu olması durumunda lokasyon belirleme aşamasına geçilecektir. Bu aşamada sizin istediğiniz bir adres varsa, markaya belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra marka tanıtım adı altında marka ile ilgili bilgiler ve hedefler belirtilecektir. Tüm bu hususlar, sözleşme haline getirilip karşılıklı olarak imzalanacaktır. Bu aşamadan sonra restoranın inşaa süreci başlayacaktır. Mimari çizim, dekorasyon, inşaat planlaması gibi tüm süreçler, Çöps tarafından yürütülecektir. En son olarak açılış ve personel kadrosu konusunda destek sağlanacaktır. Tüm bu adımlar eksiksiz bir şekilde gerçekleştirildikten sonra açılış yapılacaktır.

+90 216 383 50 50 numarasından marka ile iletişim kurabileceğiniz gibi e-posta göndererek de iletişim kurabilirsiniz. Çöps e-posta adresi info@cops.com.tr şeklindedir. İki iletişim kanalından da hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Franchise hakkında bilgi açmak için de herhangi bir bayi ile konuşabilirsiniz.

Arçelik Franchise Şartları, Arçelik Franchise Nasıl Alınır ?

Yorum Yap

Yorum Yap