1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Çocuklar için güvenli video izleme uygulaması

Çocuklar için güvenli video izleme uygulaması

cocuk-video-uygulamasi
8

Çocuklar için güvenli video platformu Alppedo uygulamasından bahsedeceğiz. İçerikleri ve çalışma sistemi Uzman Psikologlar tarafından incelenip onaylanan bu uygulama sayesinde çocukların şiddet, pornografi ve tehlikeli eğilimlerden uzak kalması sağlanıyor.

Çocukların eğlenmek ve zamanını internette bir kaç video izleyerek geçirmek için ayırdıkları zamanı daha verimli , güvenilir ve konforlu şekilde geçirebilmelerini amaçlayan Alppedo sezgisel arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı da sunuyor.

Artık çocuklar kötü video izlemeyecek

Güvenli internet filtrelerinin pek çoğu daha büyük çocuklar için son derece sıkıcı ve fiyatlandırma bakımından da oldukça cep yakan cinsten. Ancak çocuklar için güvenli video platformu Alppedo girişimi sayesinde bu özellikleri daha uygun ve tamamen yerli yazılımcıların , geliştiricilerin emekleriyle sahip olmamıza az kaldı.

Alppedo ve güvenli video playlist özelliği 2 – 7 yaş arası çocuklar için özel olarak geliştirilen ve psikologlar tarafından onaylanan bir platform olma özelliği taşıyor.

Çocukların ne zaman ne izlediklerini, hangi videoda ne kadar zaman geçirdiklerini ebeveyinleri tarafından öğrenebilecekleri bu uygulamada ilerleyen versiyonlarında bireysel raporlama seçeneği de kullanıcılara sunulacak.

alppedo-app

Çocuklar için güvenli video platformu; Alppedo özellikleri nelerdir?

  • Yaş gruplarına özel videolar sunar,
  • Tüm içerikler en az bir psikolog tarafından onaylanır,
  • Ebeveynlere çocukları hakkında güncel raporlama sunar (Kaç dakika video izlediği, hangi videoları daha çok izlediği, hangi kategoriyi daha fazla takip ettiği),
  • Her hafta çocukların Video Davranış Analizini sunar,
  • Ebeveyn panelinde psikologların güncel sorunlarla ilgili kısa videolarına ulaşabilir,

Uygulamayı indirmek Alppedo uygulaması websitesi üzerinden IOS veya Android uygulama seçeneklerinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Alppedo uygulaması kitlesel fonlamada desteklerinizi bekliyor

Bu güzel sosyal sorumluluk kapsamında değerlendirilebilecek uygulamaya bütçeniz kadar destek olarak çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Arıkovanı üzerinden Alppedo uygulamasına destek vererek uygulamanın daha büyük kitlelere ulaşmasında sizin de emeğiniz olabilir.

Girişimcilik başarılarıyla takdir edilesi Alppedo ekibi; Selen Koç, Emir Sözen, Emre Sözen, Emir Deral, Aslıhan Bağcı, Orhan Dünya, Talha Çalışkan, Ferhat Atagün’ü de Fikirler.net ailesi olarak gönülden kutluyoruz.

Çocukları kötü içerikten korumak, gelişim süreçlerine katkı sağlamak ve karakter özelliklerini kazanması aşamasında internet, dijital teknolojiler gibi günümüzün gerektirdiği donanımlardan uzak kalmamasını sağlamak amacıyla geliştirilen bu çocuklar için güvenli video platformu Alppedo hakkında sizin düşünceleriniz neler?

Yorum Yap

Yorum Yap