1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. BİM Bayiliği Nasıl Alınır?

BİM Bayiliği Nasıl Alınır?

bim-bayiligi

Bim günümüzde zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarla ürün satışı yaptığı için birçok müşteri tarafından tercih edilen büyük market zincirlerinden biri haline gelmiş durumda. Bir çok girişimci BİM bayiliği almak, BİM tarzında bir market açmak veya BİM marketlerinde satılan ürünleri satmak istiyor. Bu yazımızda sizlere Bim A.Ş. ismi ile market açabilir misiniz, bim bayiliği almak mümkün mü bunları anlatacağız.

BİM BAYİLİĞİ / FRANCHİSE

Bir çoğumuzun bildiği üzere Bim ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpazaye sahip. Perakende satış yaptığından ötürü, fiyat olarak diğer marketlerin bir çoğuna göre oldukça uygun fiyatlar ve ürünler sunmaktadır. Bim aktüel katalogları ile açıkladığı tarihlerde indirimli fırsat ürünleri getirmektedir ve bu ürünler müşteriler tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. Bim firmasının internet sitesinden yapmış olduğu açıklama ile, bayilik almak isteyen dükkan açmak iş kurmak veya bim ürünleri satma isteyen kişilerin yolunu tıkamış durumda. Bim firması kendi internet sitesinde bayilik ve franchise hakkında yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

Bim Bayilik Açıklaması

Şirketimiz mağazalarını sadece kendi imkanları ile açmakta olup, bayilik ve bim franchising uygulamaları bulunmamaktadır.

BİM tüm mağazalarını şirket bünyesinde açarak işletmesini de şirket çatısı altında sürdürmektedir. Bim bayilik, şube ya da franchise vermemektedir. Ancak, BİM’e kiralık mağaza yeri önerisinde bulunabilirsiniz. Kiralık mağaza öneriniz varsa lütfen Bim internet sitesinin Kiralık Mağaza Yeriniz mi Var? bölümünü ziyaret ederek ilgili formu doldurunuz. Sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Bim firmasının vermiş olduğu bu bilgi haricinde çarşı merkezde, alışveriş merkezlerinde, mahalle aralarında dahi kiralik işyeri dükkanı olanlar için mağaza yeri kiralama yeri adı altında bir formun doldurulmasını talep ediyor. Kiralık dükkan başvurusu formuna ulaşmak için buraya Bim firmasının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bim Kiralık Yer Önerisi Nasıl Yapılır?

Bİm bayiliği kadar BİM’e dükkan nasıl kiralanır konusu da girişimciler ve dükkan sahipleri tarafından oldukça merak edilen bir konu.BİM Marketler Zinciri, herhangi bir bayilik modeline dahil olmadığı için maalesef bim bayiliği alamıyorsunuz. Bu sebeple de bir BİM açmanız mümkün olmuyor. Ancak mülkü size ait olan bir dükkan varsa bu dükkan için bim kiralık yer önerisi formunu doldurarak BİM açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu formda sizden istenilen bilgiler şöyle;

 

  • Ad, Soyad, Telefon
  • Dükkan m2, ön kullanım alanı, depo bilgisi ve m2
  • Tüm ek kullanım alanı bilgileri ve m2
  • Semt – Mahalle – Cadde
  • Bulvar, Meydan bilgileri,
  • İl, İlçe bilgileri
  • Fotoğraflar

Bu bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda formunuz karşı tarafa ulaşacaktır. BİM Dükkan kiralama Form doldurma işlemi sırasında gireceğiniz E-Posta ve Telefon Numarası bilginiz üzerinden size dönüş yapılacak ve diğer detaylar tarafınıza aktarılacaktır. Dükkanınız için 10 yıllık bir sözleşme yapılacak, bu sözleşme dahilinde bir kira tutarı belirlenecektir. Bu tutar ise çevre etkilerine göre değişiklik gösterebileceği için her dükkan için farklılık gösterebilir. Siz de kiralık yer formu doldurmak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bim Firması İletişim

Bim firmasına başvuruda bulunmak için adres ve iletişim bilgileri aşağıdadır. Bu adresi kullanarak bim firmasına ulaşabilirsiniz.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Telefon: 0216 564 03 03

Faks: 0216 311 79 78

E-posta: iletisim@bim.com.tr

Twitter: @_BIMAS_

Önerilen Makale: Ekomini Bayilik Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

Yorum Yap

Yorum Yap