İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. Bee Network Nedir? Bee Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Bee Network Nedir? Bee Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

bee-network

BEE Coin Nedir?

Yeni bir kripto para olan Bee Network (BEE) coin dünyasına giriş yaptı. Mobil uygulama üzerinden blok zinciri mantığıyla gelişimini sürdürecek bu coin, tıpki bitcoin gibi yola başlamış gibi görünüyor. Gün itibariyla 30.000 dolar seviyesine gelmiş bitcoin’in de başladığında 1 doların altında bir değere sahip olduğunu unutmamakta fayda var.

2022 de kripto para borsasına girecek olan BEE şimdiden madenciliğini yapmanıza sadece bir mobil uygulama üzerinden izin vermekte. Kullanıcı sayısı arttıkça bee kazanma şansınız düşeceği için, sisteme ilk girenlerden olmanızda fayda var. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kaybedecek bir şeyiniz yok, lakin borsaya girer ve yükselirse elinizdeki bee’ler ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Bitcoin trenini kaçırdık ama belki bee trenine ilk binenlerden olarak, bir kaç yıl sonra tahmin etmediğimiz bir noktaya gelebiliriz. Yatırım tavsiyesi değildir elbette bu yazımız ama şu anlık ücretsiz madencilik fırsatı sunan BEE uygulamasını sizlere tanıtmak istedik.

Bee Coin

Akıllı Telefon Kripto Madenciliği

Bee, yeni bir dijital para birimidir. Bee NetworkBee bakiyenizi tutmanız ve büyütmeniz için bir uygulamadır, ayrıca kullanıcıların gelecekteki aşamalarda ürünler ve hizmetler için BEE ticareti yapmaları için bir platform olarak geliştirilecektir. Bee network uygulaması aynı zamanda oyunlaştırılmış bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır

Yeni akıllı telefon kripto madenciliği uygulaması BEE NETWORK 4 Aralık’ta piyasaya sürüldü. BEE NETWORK 3. aşamaya girdiğinde ve kripto para borsalarında listelendiğinde (Q3 2022de hedeflenmiştir) Kullanıcılar Beeyi ABD Doları gibi diğer fiat para birimleriyle takas edebilir.

Bee Network Uygulaması İndir

Referans code: uulu

https://play.google.com/store/apps/details?id=games.bee.app

https://apps.apple.com/hk/app/bee-games/id1529988919?l=en

Üye olabilmeniz için referans kodu istemektedir. Referans kodu olarak: uulu kodunu kullanabilirsiniz.

 

Dijital varlıklarınızı büyütün – tamamen ücretsiz, pil ve veri drenajı yok! Bee Network’ün küresel lansmanından bu yana 5 günde 100 binin üzerinde kullanıcı kaydı.

Konu ile ilgili yararlı olabilecek bir video;

 

 

Sisteme üye olan ziyaretcilerimiz yorum bölümünden kendi referans kodlarını paylaşabilir. Herkes bir önceki yorumda belirtilen referans kodu ile üye olursa da herkesin takımı genişlemiş olur. Yorumlardan referans kodunuzu bizlerle paylaşmayı ihtimal etmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 hafta önce

    ruzgar65 referans koduyla girebilirsiniz

  2. Referans kısmına cvdt5 yazabilirsiniz beraber kazanalım

  3. islamaydin