İlginizi Çekebilir
Startup-Nedir-Girisimcilik
 1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma
 3. Bee Network Nedir? Bee Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?
_ok_k_zd_m

Bee Network Nedir? Bee Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

bee-network

BEE Coin Nedir?

Yeni bir kripto para olan Bee Network (BEE) coin dünyasına giriş yaptı. Mobil uygulama üzerinden blok zinciri mantığıyla gelişimini sürdürecek bu coin, tıpki bitcoin gibi yola başlamış gibi görünüyor. Gün itibariyla 30.000 dolar seviyesine gelmiş bitcoin’in de başladığında 1 doların altında bir değere sahip olduğunu unutmamakta fayda var.

2022 de kripto para borsasına girecek olan BEE şimdiden madenciliğini yapmanıza sadece bir mobil uygulama üzerinden izin vermekte. Kullanıcı sayısı arttıkça bee kazanma şansınız düşeceği için, sisteme ilk girenlerden olmanızda fayda var. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kaybedecek bir şeyiniz yok, lakin borsaya girer ve yükselirse elinizdeki bee’ler ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Bitcoin trenini kaçırdık ama belki bee trenine ilk binenlerden olarak, bir kaç yıl sonra tahmin etmediğimiz bir noktaya gelebiliriz. Yatırım tavsiyesi değildir elbette bu yazımız ama şu anlık ücretsiz madencilik fırsatı sunan BEE uygulamasını sizlere tanıtmak istedik.

Bee Coin

Akıllı Telefon Kripto Madenciliği

Bee, yeni bir dijital para birimidir. Bee NetworkBee bakiyenizi tutmanız ve büyütmeniz için bir uygulamadır, ayrıca kullanıcıların gelecekteki aşamalarda ürünler ve hizmetler için BEE ticareti yapmaları için bir platform olarak geliştirilecektir. Bee network uygulaması aynı zamanda oyunlaştırılmış bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır

Yeni akıllı telefon kripto madenciliği uygulaması BEE NETWORK 4 Aralık’ta piyasaya sürüldü. BEE NETWORK 3. aşamaya girdiğinde ve kripto para borsalarında listelendiğinde (Q3 2022de hedeflenmiştir) Kullanıcılar Beeyi ABD Doları gibi diğer fiat para birimleriyle takas edebilir.

Bee Network Uygulaması İndir

Referans code: uulu

https://play.google.com/store/apps/details?id=games.bee.app

https://apps.apple.com/hk/app/bee-games/id1529988919?l=en

Üye olabilmeniz için referans kodu istemektedir. Referans kodu olarak: uulu kodunu kullanabilirsiniz.

 

Dijital varlıklarınızı büyütün – tamamen ücretsiz, pil ve veri drenajı yok! Bee Network’ün küresel lansmanından bu yana 5 günde 100 binin üzerinde kullanıcı kaydı.

Konu ile ilgili yararlı olabilecek bir video;

 

 

Sisteme üye olan ziyaretcilerimiz yorum bölümünden kendi referans kodlarını paylaşabilir. Herkes bir önceki yorumda belirtilen referans kodu ile üye olursa da herkesin takımı genişlemiş olur. Yorumlardan referans kodunuzu bizlerle paylaşmayı ihtimal etmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (17)

 1. 2 sene önce

  ruzgar65 referans koduyla girebilirsiniz

 2. Referans kısmına cvdt5 yazabilirsiniz beraber kazanalım

 3. islamaydin

 4. Batuhanbsb kodum sürekli aktifim

 5. referans kodu: ozgurdemiray84

 6. gunay3155

 7. muratto

 8. Borsaya ilerleyen aylarda açılacak ve para kazanma şansınızı artırın erken başlangıç yaparak
  Bee coin referans: devran61
  Pi network referans: devran61
  Timestope referans : devran61
  Hola coin referans : PZHOLA33896

 9. Brhnst87 davet kodu ile üye olabilirsiniz

 10. Pi ve Bee network uygulamalarına davet kodu ile girilmektedir sizde Brhnst87 kodu ile başlarsanız hem kendinize hemde bana fayda sağlamış olursunuz

 11. adeveka31

 12. 2 sene önce

  BANA ÜYE OLABİLİRSİNİZ.. 🙂 ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 🙂 eminekartal12

 13. 2 sene önce

  Kripto para Btc’nin ilk çıktığı zamanlardaki gibi şuan kazım işlemi yapılıyor, 24 saatte 1 kere girip tıklıyarak kazım (mining) periyodunu çalıştırıyorsunuz.. Dikkat çekici projeye benziyor. en nihayetinde yatırım riskiniz de yok. uygulama indir, günlük login ol geç. yarın öbür gün prim yapar iyi ki dersin, yapmassa da siler geçersin… 2022’nin başlarında 1 bee 1 dolar olması bekleniyor, gelecek vaad eden bir coin olduğunu söylüyebilirim. Herhangi bi para ödemiyorsunuz, günlük girip 1 kere tıklayıp kazma işlemi yapıyorsunuz.. Belki 1 btc olamaz ama onun gittiği yoldan gidiyor kesinlikle.. Bee.com yazıp uygulamayı indirebilirsiniz REF: gocel yazabilirsiniz referanssız kayıt olmuyor kesinlikle. Kaybedecek birşeyiniz yok çok hızlı büyüyen bir Coin belli bir seviyeye para ile satılabilecek, bu süreçte sizin kazdığınız bee’ler sizin artınız olacak. REF: gocel

 14. fahricaliskan

 15. Bee referans kodu: fahricaliskan

 16. faruk13 referans kodudur

 17. @timuralkaya referans kodu ile giriş yapabilirsiniz.