1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Baydöner Bayiliği Nasıl Alınır ? Şartları ve Ücreti Nedir?

Baydöner Bayiliği Nasıl Alınır ? Şartları ve Ücreti Nedir?

baydoner-bayilik-almak
4

Ülkemizde en çok tercih edilen iş girişimlerinden bir tanesi de dönercilik. Bu bağlamda isim yapmış ve belli bir kalite ve müşteri portföyüne ulaşmış dönerci zincirleri de oldukça dikkat çekiyor. Sıfırdan kendine ait döner dükkanı açmaktansa bu markalardan bayilik almak bir çok kişiye göre daha mantıklı bir seçim. Bu yazımızda sizler için bayilik veren firmalar kategorimizde ülkemizin en önemli döner zincirlerinden olan ve baydönerden bayilik nasıl alınır onu aktardık.  İlgili kategorimizi takip etmeyi unutmayın, ilerleyen günlerde diğer bayilik veren döner firmaları hakkında da içerikler hazırlayacağız.

Milli Lezzetimiz Döner

Türkiye’nin milli lezzetlerinden biridir döner. Yurt dışında şiş kebap, rakı ve baklavadan sonra en çok tanınan yiyeceğimizdir. Türklerin yerleştiği her ülkede dönerciden bol bir şey yoktur. Bundandır ki, dönerimiz dünyaca tanınır. Tarihçesine baktığımızda 150 yıl öncesine dayandığını görürüz. Döneri ilk bulan ustanın Kastamonulu Hamdi Usta olduğu bilgisi çıkar karşımıza. Parça parça etleri, çeşitli baharatlarla terbiyeleyip iyice dövdükten sonra şişe geçiren sonra da onu odun ateşinin karşısında pişiren Hamdi Usta keşfettiği lezzetle çok ünlenmiş. Ondan bu lezzetin sırrını öğrenen Raif ve Şükrü Gülsunar ustalar ise dönerciliği devam ettiren ikinci kuşak kişiler olmuş. Böyle bir başlangıç yapan döner günümüze kadar gelip herkesin sevdiği bir yiyecek olmuştur. Et döner, tavuk döner hatta vejetaryenler için özel yapım döner gibi seçenekleri de vardır.

 

İlginizi Çekebilir : Tavuk Döner Dükkanı Açma Maliyeti ve Kazanç Oranları

Baydöner bayilik alma şartları

2006 yılında kurulup, 10 yıl içinde önemli bir büyüme gösteren Baydöner en yaygın döner restoranı olarak bu büyümeyi daha hızlı hale getirmeyi hedefliyor. Türkiye’nin her yerinde, civarımızdaki ülkelerde ve dünyanın pek çok köşesinde var olmak istiyor. Bu nedenle franchise anlaşmaları yapıyor. Öncelikli isteği, Türkiye’de nüfusu 200 bin olan her yerde olmak. Sonrasında Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan’dan başlayıp, Almanya, Bulgaristan ve Rusya gibi ülkelerde, yüksek sayıda Baydöner mekânlarını konumlandırmak. Arap ülkeleri ve Türkî Cumhuriyetleri de bu isteğin içersinde bulunuyor.

–  Bayilik sözleşme süresi 10 yıl geçerli.

–  Franchise giriş bedeli 50 bin dolar + KDV  alınıyor.

–  Restoran açma bedeli olarak 250 bin dolar +KDV gerekli.

–  Restoranının elde ettiği gelirden aylık %2 reklam payı ve %5 sabit bayilik ödemesi alınıyor.

–  Restoranın konumu ve yeri işletmecisinin önerileri doğrultusunda, Baydöner tarafından belirleniyor. Ana caddeler, işlek yerler ve otoparkı olan dükkânlar isteniyor. 150 – 200 m2 olması şart koşuluyor. Ya da büyük alışveriş merkezleri tercih ediliyor.

Franchise verilecek olan şubenin fiziki ve görsel projesini Bay Döner yapıyor. Hazırlanan mimari konsepte bağlı kalma şartı koşuluyor. Ayrıca, franchise anlaşması yapan işletmecilere personel alımından, onların eğitilmesine kadar her konuda bire bir destek sağlanıyor. Yeni başlayacak personel en yakın Baydöner restoranlarında eğitimden geçiriliyor

Baydöner franchise hakkında detaylı bilgi almak için firmanın Genel Müdürü Bülent Polat ile iletişime geçmek gerekiyor. Çünkü tek yetkili isim kendisi.

bulent.polat@baydoner.com mail adresinden ya da 0 232 4644235 numaralı telefondan irtibat kurulabilir.

 

Firma İletişim Bilgileri

Merkez Ofis

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41

Bağımsız Bölüm K:20 No:17

Megapol Tower

Bayraklı / İZMİR Tel: 0 232 4644235

Fax: 0 232 4644236 E-mail: info@baydoner.com – miy@baydoner.com

 

iletişim bilgileri ve şartlarını doğrulamak adına kendi sitelerini ziyaret edebilirsiniz :  https://baydoner.com/hakkimizda/franchising 

Yorum Yap

Yorum Yap