1. Ana Sayfa
  2. Sizden gelenler
  3. Bankacılık İşlemleri

Bankacılık İşlemleri

bankacılık işlemleri

Bankacılık alanında güzel bir site bankalar.org

Bankaların tamamı hakkında, tüm bankacılık işlemlerinizi, tüm bankacılık terimlerini, bankacılık ile ilgili haberleri ve hatta bunlardan daha fazlasını tek bir siteden çok kolay, basit ve anlaşılır bir şekilde öğrenmek ister misiniz? Bence banka işleriyle çok uğraşmaktan ve bankalar hakkında daha fazla ve detaylı bilgileri karma karışık bir şekilde görmekten sizde bıkmışsınızdır.

Peki, size tüm banka işlerinizi kolaylaştıracak, hem de size sade bir dille kolayca işlemlerinizde yardımcı olacak bir site var desem inanır mısınız? Bence inanın. Sitemizin adı BANKALAR.ORG Site tamamen size bankacılık işlemlerinizde kolaylık sağlamak üzere kurulmuş durumda. Peki, neler var bu sitede hemen daha detaylı inceleyelim.

SİTE İÇERİĞİ HAKKINDA

 

Sitede ilk olarak bizleri altın fiyatları, USD, EUR ve Kripto paraların şu andaki değerleri düşüşleri ve yükselişleri ile bizleri karşılıyor Sitede devam ettikçe borsa, altın ve tüm bankacılık işlemleri ile ilgili haberler de karşınıza çıkıyor.  Biraz daha ilerlediğimizde sitede bankalardan satılık durumda olan konutları, otomobilleri bulabileceğiniz bankalardan satılık bölümü ve bankalara ait iş ilanlarının olduğu bir kısım karşımıza çıkıyor. Bu özelliği eminim birçoğumuzun işine gerçekten yarayacak. Bankalar hakkında ürün ve hizmetleri ile ilgili kolaylıkla bilgi edinebilir, bunlarla ilgili bilgi edinirken zorluk olmasın diye filtreleme seçenekleri de bulunuyor. Biraz daha aşağılara indiğinizde sitede swift kodları, EFT saatleri, IBAN öğrenme, hesap havale ve EFT ücretleri hakkında bilgi alabileceğiniz bir bölüm de oluşturulmuş durumda.

Bankaların kredi kartlarıyla ilgili bir bölüm bile var. Tüm kredi kartlarını inceleyebiliyor ve dilediğiniz gibi bilgi alabiliyorsunuz.

Krediler, kredi kartları, mevduat, bireysel emeklilik ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilmeniz için her şey tamamen kategorilere ayrılmış durumda.

Bu siteden kredi hesaplamaları da yapabilirsiniz. Kredi türünüzü seçip tutarını ve vadesini girerek rahatça hesaplayabileceğiniz basit bir alan oluşturulmuş durumda. Kredi oranlarını da rahatlıkla ve kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Mevduatlar konusunda ise bankaların sunmuş oldukları vadeli mevduatları hesaplayıp oranlarını inceleyebilirsiniz.

Şubelere ulaşmak istediğinizde ise yine bu siteden şubeler hakkında bilgi alabilir, bankaların şube bilgilerine en kolay ve rahat yoldan ulaşabilirsiniz.

Bunların yanında kredi başvurularında da bulunabilirsiniz. Her krediyi ayrı ayrı görüntüleyebilir, hepsi hakkında ayrıca bilgi alabilirsiniz.

SİTE KULLANICI MEMNUNİYETİ HAKKINDA

Site kullanıcı memnuniyeti o kadar düşünülmüş ki aklınıza takılan soruları sormanız için bilgi merkezi bile oluşturulmuş. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BANKACILIK SİSTEMLERİNE EK OLARAK

Sitede ek olarak banka çalışma saatlerini gösteren ayrı bir bölüm oluşturulmuş durumda. Birde bunlardan ayrı sitede bankacılık terimleri ile ilgili bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Site bankacılık konusunda gerçekten yardımcı oluyor ve tüm bankacılık işlemlerini kolayca halletmenizde kolaylık sağlıyor.

https://www.bankalar.org/

Yorum Yap

Yorum Yap