İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Avva Franchise Şartları 2020, Avva Franchise Nasıl Alınır ?

Avva Franchise Şartları 2020, Avva Franchise Nasıl Alınır ?

avva-bayilik-nasil-alinir

Erkek giyim markalarından biri olan Avva, Murat Boz ile yaptığı reklam anlaşmasından sonra popülerliğini arttırmıştır. Birçok alışveriş merkezinde bayisi bulunan marka, aktif olarak franchise sağlamaktadır. Avva, hem istediği şartlar hem de markanın kalitesi sayesinde franchise adetini arttırmıştır. Durum böyle olunca Avva franchise şartları 2020 ve Avva franchise nasıl alınır gibi konular, gündem konusu olmuştur. Yazımızın içeriğinde bu konular ile ilgili tüm detayları belirteceğiz.

Avva Franchise Şartları 2020

Her marka, franchise sağlamadan önce bazı şartlar sunar ve bu şartların karşılanması durumunda franchise hizmetini verir. Başvuru yapmadan önce Avva franchise şartları 2020 nedir, bunu öğrenmeniz gerekmektedir. Daha sonra başvuru yaparak franchise için ilk adımları atabilirsiniz.

– Avva’nın merkezinden iletilen fiyatların mağazada uygulanması zorunludur.
– Aylık cirodan herhangi bir kesinti olmaz ya da kar payı istenmez.
– Franchise bedeli bulunmamaktadır.
– Mağazanın açılış sürecinde dekorasyon, mimari, ürün temini, personel temini, personel eğitimi, depo organizasyonu, bilgi işlem ve vitrin tasarımı gibi konularda destek sağlanır.
– Müşteri temsilcileri tarafından aktif olarak satış sonrası destek verilir.
– Mağazada sadece Avva markalı ürünler satılmak zorundadır.
– İşletme sahibi, her zaman mağaza başında olmalı ve tüm süreçlerde aktif takipçi olmalıdır.
– Askerliğin tamamlanmış olması gerekmektedir.
– Ekip yönetimi, takım çalışması ve müşteri ilişkileri konusunda profesyonel olunmalıdır.
– Başarılı, istekli ve girişimci ruha sahip kişiler aranmaktadır.
– Markanın bütün hizmetlerini üstlenebilecek kişiler tercih sebebidir.
– Tercihen yabancı dil bilinmelidir.

avva-franchise
avva-franchise

Avva, marka ve aday ile ilgili şartları dışında lokasyon şartı da belirlemiştir. Açılması planlanan mağaza, sadece alışveriş merkezi ya da ana cadde üzerinde olabilir. Mağaza, 150 ile 200 m2 aralığında olmak zorundadır ve 30 m2 depo alanı bulunmalıdır.

Avva markası, genel olarak bu şartları istemektedir. Avva franchise bedeli talep etmemektedir fakat yüz yüze yapılacak görüşme sırasında başka konular için finans desteği istenebilir.

Avva Franchise Nasıl Alınır ?

Birçok marka, franchise için ön başvuru formu doldurtmaktadır. Avva, resmi internet sitesinde franchise ile ilgili tüm bilgileri sunmaktadır fakat franchise başvuru formu bulundurmamaktadır. Markanın istediği şartları karşıladığınızdan eminseniz, 0850 360 2882 numaralı telefondan ya da info@avva.com.tr, export@avva.com.tr e-posta adreslerinden iletişim kurabilirsiniz. Telefon numarası, direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaktır. Buradaki kişiye franchise departmanı ile görüşmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca özgeçmiş oluşturarak ve bayilik hakkında düşüncelerinizi belirterek, e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bu şekilde Avva franchise nasıl alınır sorusuna yanıt vermiş olduk. Avva, sadece yurtiçine değil, yurtdışına da franchise sağlamaktadır. Başvuru yaparken bu durumu belirttiğiniz takdirde gerekli bilgiler sunulacaktır.

Faizsiz Hayvan Kredisi Nasıl Alınır 2020

Yorum Yap

Yorum Yap