İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Atasay Franchise Şartları, Franchise Nasıl Alınır ?

Atasay Franchise Şartları, Franchise Nasıl Alınır ?

atasay-franchise-nasil-alinir

Atasay, birçok iş ortağı bulunan firmalardandır. Kuyum sektöründe lider markalar arasında yer alan Atasay, karlı franchising sistemi ile yatırımcılarını beklemektedir. Alyans, inci yüzük, kolye, küpe, altın ve gümüş takılar, pırlanta tektaş küpe, pırlanta yüzük, düğün seti, yaka iğnesi, çocuk takıları gibi birçok ürünü satan Atasay, bu ürünleri franchise sistemine sahip olan bayi sahiplerine de sunmaktadır. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak isteyen yatırımcılar, Atasay franchise şartları ve Atasay franchise nasıl alınır gibi konulara değinmektedir. Yatırımcı adaylarının merak ettiği soruların cevapları, yazımızda yer almaktadır.

Atasay Franchise Şartları

– Tercihen askerlik görevini yerine getirmiş,
– Kuyum sektöründe en az 5 yıl tecrübeli ya da daha önce benzer bir sektörde çalışmış,
– Atasay’ın istediği finansal desteği sağlayabilecek,
– Tercihen üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmuş,
– Merkez ve mağaza arasındaki iletişimi aksatmayacak,
– Personel ve mağazanın ekip ruhu ile yönetilmesini sağlayacak.

atasay-franchise-sartlari-2020
atasay-franchise-sartlari-2020

Atasay franchise şartları, yukarıda yer aldığı gibidir. Bu şartlar dışında belirtilen şartlar da bulunmaktadır. Yüz yüze görüşme esnasında birçok şart paylaşılacağı gibi Atasay franchise bedeli de paylaşılacaktır. Markanın net olarak belirttiği franchise bedeli bulunmamaktadır. Bu neden ile franchise bedeli en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Atasay, mağaza lokasyonu ve büyüklüğüne göre franchise bedelini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Atasay Franchise Nasıl Alınır ?

Birçok marka, resmi internet sitesinde yayınladığı franchise başvuru formu ile ön başvuru kabul etmektedir. Atasay, bu markalar gibi başvuru formu hazırlamamıştır. Franchise ile ilgili detaylı bilgi almak için herhangi bir Atasay mağazasının yöneticisi ile iletişim kurabilirsiniz. Direkt olarak Atasay franchise başvurusu yapmak isterseniz, markanın resmi internet sitesinde yer alan iletişim kanallarından iletişim kurabilirsiniz. atasay@hs01.kep.tr adresine e-posta gönderebileceğiniz gibi 0535 365 84 68 numarasından WhatsApp aracılığı ile iletişim kurabilir ve franchise departmanının iletişim bilgilerini isteyebilirsiniz. İletişim sürecinden sonra yüz yüze görüşme yapılacak ve bu görüşme sırasında bütün şartlar belirtilecektir.

atasay
atasay

Atasay franchise nasıl alınır sorusunun cevabı, yukarıda yer aldığı gibidir fakat franchise süreci de merak edilmektedir. Marka, Atasay Mağazacılık Akademisi adı verdiği sistemde franchise adaylarına eğitim sunmakta ve mağazacılığı anlatmaktadır. Bu eğitimi başarı ile tamamlamanız durumunda franchise almaya hak kazanırsınız. Geliştirilen yazılımlar, bilgi-işlem sistemleri, stok takibi, muhasebe programı, personel temini gibi birçok konu için Atasay destek sağlamaktadır. Anneler Günü, Sevgililer Günü, Doğum Günü, Dünya Kadınlar Günü gibi özel günler için kampanyalar düzenleyen Atasay, franchise ile işletilen mağazalarını da bu kampanyaları sağlamaktadır. Mağazalar, bu sayede daha çok ciro yapabilmektedir.

Efor Bayilik Nasıl Alınır ?

Yorum Yap

Yorum Yap