İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
  3. Arçelik Franchise Şartları, Arçelik Franchise Nasıl Alınır ?

Arçelik Franchise Şartları, Arçelik Franchise Nasıl Alınır ?

arcelik-franchise-sartlari

 Arçelik Franchise Nasıl Alınır ?

Beyaz eşya perakende sektörü her daim yatırımcıların ve girişimcilerin dikkatini çeken bir alandır. Bunu güçlü bir firma desteği alarak gerçekleştirmek isteyen girişimciler, genellikle franchise sistemi ile işlerini kurmaya çalışmaktadır. Franchise sistemi, büyük çaptaki bir markanın, marka adını ve ürünlerini kullanarak satış yapmanıza olanak sağlar. Beyaz eşya sektöründe franchise alımlarında başı Arçelik firması üstlenmektedir. Arçelik Franchise nasıl alınır sorusu birçok yatırımcı ve girişimcinin cevabını aradığı bir sorudur.

Arçelik Franchise Şartları

– Daha önce beyaz eşya sektöründe görev almış,
– Askerlik görevini tamamlamış,
– Arçelik tarafından istenen bayilik bedelini karşılayacak,
– Firmanın tüm departmanları ile uyum içerisinde çalışacak,
– Personel ve mağaza yönetimini en iyi şekilde yapacak,
– Tercihen yabancı dil bilen, adaylar değerlendirilecektir.

Yüz yüze yapılacak görüşme esnasında daha çok şart sunulacaktır. Arçelik’in franchise bedeli olarak ne kadar istediği bilinmemektedir. Arçelik bayilik şartları, bu şekildedir.

Arçelik Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Arçelik firmasının marka adını kullanarak, ürünlerinin satmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Arçelik franchise başvurusu yapmaktır. Arçelik, Türkiye genelinde 3000‘i aşan yetkili satıcıya sahiptir. Satış hacmi her geçen gün artan firma, yetkili satıcı sayısındaki bu sayıyı her daim artırmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle Arçelik franchise alımı her zaman açıktır.

arcelik-franchise-nasil-alinir
arcelik-franchise-nasil-alinir

Arçelik franchise alımı için başvuru yapmak için öncelikle Arçelik ana sayfasında bulunan yetkili satıcı başvuru formu doldurulmalıdır. Bu sayfanın yer aldığı linke doğrudan sitemiz üzerinden şu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.arcelik.com.tr/bayi-basvuru-formu  Linke tıkladıktan sonra Arçelik başvuru formunu görüntüleyeceksiniz. Bu formda ilk olarak adınızı-soyadınızı, doğum yeri/tarihi, uyruk ve cinsiyet gibi sizi tanımlayan temel bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri tamamladıktan sonra iletişim bilgilerinizi talep eden bir form açılmaktadır.İletişim bilgilerinizin istendiği bir formu, ev veya iş bilgilerinizi girerek doldurabilirsiniz. Form içerisinde doldurulması gereken alanlar ev ve işyeri açık bilgileri, telefon numaralarınız ve mail adresinizdir. İletişim formunun doldurulmasından sonra alınması istenen franchise hakkında sorular form aracılığı ile sorulur. Öncelikli olarak işi hangi il ve ilçede açmak istediğiniz sorulur. Daha sonra öğrenim durumunuz gibi eğitim ve iş deneyimizi sorgulamaya yönelik soruları cevaplamanız beklenir. Bu sorularla başlayan Arçelik franchise başvuru formunu, kendi bilgilerinize uygun olarak doldurabilirsiniz.

Arçelik yetkili satıcı formunun doldurulmasından sonra, Arçelik firması tarafından değerlendirileceksiniz. Faaliyet alanınızın ve bölgenizin Arçelik beyaz eşya firması ile ortak bir noktada kesişmesi durumunda, Arçelik yetkilileri sizinle iletişime geçmekte ve yüz yüze görüşmeye gelmektedir. Bu şekilde Arçelik yetkili satıcılarından biri olabilirsiniz.

Atasay Franchise Şartları, Franchise Nasıl Alınır ?

Yorum Yap

Yorum Yap